HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Co s pamatou???

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 10:55 am

Ludia dochadza mi ukladaci priestor... Stale ho mam okolo 1MB a neviem to rozchodit... A nemam tam na vnutornej pamati nainstalovane nic velke...
Co s tym???
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 12:51 pm

kolko mas toho nainstalovaneho?neznamena ze ked nieco nainstalujes a potom odinstalujes, ze sa ti to uplne "vycisti" z pamate.skus clear temp, mem maid alebo nieco podobne.pozri toto https://diamond.slovakforum.net/forum-f2/topic-t100.htm da sa nainstalovat dost veci a telefon ide ok.
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 2:46 pm

gego napísal:
kolko mas toho nainstalovaneho?neznamena ze ked nieco nainstalujes a potom odinstalujes, ze sa ti to uplne "vycisti" z pamate.skus clear temp, mem maid alebo nieco podobne.pozri toto https://diamond.slovakforum.net/forum-f2/topic-t100.htm da sa nainstalovat dost veci a telefon ide ok.

A co mam v clear tempe zaskrtnut?
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 2:59 pm

mozes aj vsetko
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:00 pm

gego napísal:
mozes aj vsetko

a nevymaze mi to aj hesla a tak???
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:01 pm

ake hesla mas na mysli?
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:03 pm

gego napísal:
mozes aj vsetko

ono mi to vymazalo aj programi...
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:05 pm

nie je mozne ved tam mas napisane co mazes!!! ... kolko miesta mas teraz? ake programy ti to vymazalo?
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:09 pm

gego napísal:
nie je mozne ved tam mas napisane co mazes!!! ... kolko miesta mas teraz? ake programy?

Vyhodilo mi vsetko co je nainstal. na internal storage z programov...
A pamat je stale len 20MB...
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:10 pm

napis mi, kde tam mas zaskrtavacie policko, zeti vymaze nainstalovane programy
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:12 pm

program sa vola clear temp nie clear all
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:13 pm

gego napísal:
program sa vola clear temp nie clear all

no to viem...
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:15 pm

vzdy ked som to skusal tak to slo a mal som zasktnute vsetko.kolko ti toho vymazalo?
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:21 pm

vsetko. a aku si mal potom pamat?
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:32 pm

to je nejaka blbost nie? vymazalo sa ti vsetko a maslen 20mega volnej...?sak sa pozri cez spravcu suborov alebo total commander na internal st.
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitimePi október 31, 2008 3:37 pm

gego napísal:
to je nejaka blbost nie? vymazalo sa ti vsetko a maslen 20mega volnej...?sak sa pozri cez spravcu suborov alebo total commander na internal st.

ale ja nechcem vymazat internal storage, ale ukladaci priestor. pamat ram. Co mas napravo hore na dnesnej plochu kliknes na tu sipku, a na percenta. otvory sa ti tabulka, a to prve...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Co s pamatou??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s pamatou???   Co s pamatou??? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Co s pamatou???
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: