HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Aky mate procesor ???

Goto down 
+2
setko
riki1
6 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeUt november 04, 2008 7:31 pm

Start - settings(nastavenie) - System - Device information - Hardware =


ja mam 7201A , ale zevraj su rozne "odrody" , zaujima ma to hlavne kvoli TV out.
Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeUt november 04, 2008 8:29 pm

aj ja mam 7201A (mobil z francuzska)
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeSt november 05, 2008 11:31 am

setko >

diki za informaciu, ostatni tam asi maju zemiak namiesto procesora, ked sem nic nepisu scratch
Návrat hore Goto down
Fantom




Počet príspevkov : 5
Registration date : 25.09.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeSt november 05, 2008 9:35 pm

Ja mam taky 7201A


Naposledy upravil Fantom dňa Št november 06, 2008 12:08 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeSt november 05, 2008 10:18 pm

tiez 7201A
Návrat hore Goto down
mr.slim




Počet príspevkov : 14
Registration date : 30.10.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeSt november 05, 2008 11:23 pm

taky isty zemiak Smile
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 1:38 pm

Qualcomm 7201A tiez...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 1:54 pm

jo ,sice to asi nepatri sem, ale je mozne ze by WM6.1 zobrazoval viac ako 16b farebnu hlbku?
Ide totiz o to ,ze som mal prveho diamonda kupeneho cez net a mal mrtvy jeden bod na display,vadilo mi to kedze tonie je hracka za 5 korun,tak som ho vratil.
Druhy kus som si uz bol kupit osobne aby som sa presvecil ze nebude mat tiez vadny pixel,(haluz bola ze prvy co mi prinieslimal tiez vadny bod,dalsi uz bol ok),kazdopadne sa mi zda ako keby bol ten display horsi, urcite je menej kontrastny-biela je zasedla, model predtym mal bielu ako sneh,plus napriklad v pocasi,ked je v nejakom meste hmla,tak vrchna cast je fakt zle zobrazena, su tam normalne farebne pruhy miesto pekneho farebnehoprechodu, na predchadzajucom kuse to na 100pro bolo lepsie,

Aky mate procesor ??? Fog10

taktiez albumSample09

Aky mate procesor ??? Album_10

bol predtym krasny prechod medzi bledsoou a tmavsou cervenou bol jemny,teraz skokovy.. Sad
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 6:38 pm

WM pracuje len so 65000 farbami (priblizne) , ale cital som ze niektore diamondy maju pod diplayom hejaku odrazovu foliu, ktora zlepsuje svietivost Question
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 9:51 pm

no je mozne ze som mal presne ten kus, to by vysvetlovalo krasne zobrazenie bielej,ale celkovo tie farby hmm... Sad
je ich 65536 teda 2 na 16tu -16b farebna hlbka...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Sponsored content





Aky mate procesor ??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky mate procesor ???   Aky mate procesor ??? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aky mate procesor ???
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mate skusenost?
» Aku mate ROM a ake programy pouzivate
» Aky datovy pausal mate v telefone?
» Ako na slovencinu z SK_ROM 1.93 na EN_ROM 2.03 pokial mate SK od Sunnysoft

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: LEN TAK O HTC DIAMOND-
Prejdi na: