HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ďalší krásavec

Goto down 
+3
riki1
setko
gego
7 posters
AutorSpráva
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 19, 2008 12:07 am

Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 19, 2008 11:31 am

gego napísal:
HTC sa činí...
http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_kategorie=3&cislo_clanku=836
O 12mm vacsi na obe strany ale za 3,8" displey sa to oplati, ale
co je doma to sa pocita a mam rad svojho dajmonda Smile
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 19, 2008 6:11 pm

ano diamond je dobry, preto som ho aj kupil.a co sa tyka velkosti-preto je to moj prvy smartfon , lebo je taky maly.mne napriklad pride iphone dost velky a aj HTC HD a toto je priblizne rovnake.ale paci sa mi ako vyzera
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 19, 2008 6:48 pm

No, je to poriadny macek, zaujimave ze nema UMTS a HSDPA (aj ked v Orange sa to aj ak neda vyuzit), je to len pre rusky trh, takze asi nejaka specialne poziadavka marketingu.
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 19, 2008 7:08 pm

Zaujimavo vyzera veru, clovek aby stresoval , ma par mesiacov Diamonda a hned aby rozmyslal o dalsom stroji heh..
ale tie som si vybral Diamond kvoli pomeru funkcie/rozmery kde nema konkurenciu...
plus na HD aj na tomto MAX sa mi nepaci ze uz nemaju ziadne hw tlacitka, uz na diamonde mi chyba aspon jedno tlacitko heh
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 26, 2008 12:13 am

Komu sa nepacil cierny???

kód:
http://www.moj-mobil.sk/post/len-pre-francuzov--htc-diamond-v-siedmich-farbach-1852/
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 26, 2008 8:30 am

Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt november 26, 2008 11:50 am

heh... zaujimave...
kazdopade tie ostatne farby su pre mna dost divocina, vratane bielej, iba moj cierny je fesak :-D
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
chipy999

chipy999


Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.12.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt december 31, 2008 1:43 pm

riki1 napísal:
...zaujimave ze nema UMTS a HSDPA (aj ked v Orange sa to aj ak neda vyuzit), ...

Preco sa UMTS a HSDPA neda vyuzit v Orange?
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt december 31, 2008 2:17 pm

Idea da sa
Návrat hore Goto down
chipy999

chipy999


Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.12.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt december 31, 2008 2:38 pm

No ved zato. Smile Lebo odkedy si tento strojcek kupil kamos,silno o nom uvazujem.Som dlho na Symbiane a z principu som odmietal WM,ale uz som asi tak na 85% nalomeny.Navyse mi ho ponukli(asi tyzden stary) za desinu aj s komplet drziakom a nabijackou do auta.Si myslim,dobra cena,nie?Zacalo to tak,ze som tomu kamosovi instaloval navigaciu McGuider na Diamonda a bol som prekvapkany,o kolko lepsie sa ovlada a funguje,ako na mojej N82.Sorry za ukecanost! Laught
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeUt január 06, 2009 2:33 pm

v pohode,sak na to to tu je hehe.
No to sa neda porovnavat ani veru ...
Mal som asi tyzden N95ku,a hned sla prec Smile
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeUt február 17, 2009 9:05 pm

chipy999 napísal:
riki1 napísal:
...zaujimave ze nema UMTS a HSDPA (aj ked v Orange sa to aj ak neda vyuzit), ...

Preco sa UMTS a HSDPA neda vyuzit v Orange?

Ja som mal na mysli to, ze mne na mobile (Orange) svieti hore vzdy len 3G nie "H" (to by malo byt HSDPA) a mylim ze to 3G je najeke "vylepsene" UMTS cez WCDMA , ale nevyznam sa v tom nejako velmi.

Svieti Vam tam niekomu "H" na Slovensku ?
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeUt február 17, 2009 9:43 pm

no htc sa naozaj cini.. pracuje na HTC dream (mozno uz vysiel) takisto je aj nova verzia HTC 3G... proste obnovilo svoju ponuku Smile

sedymrak sak diamond ma HW tlacitka nie?

riki ten biely musim mat silnu vyhodu v tom ze sa zadok tak rychlo nezacapka... ale zasa cierny sa mi ovela viac paci... mne tam nesedi ten cierny pred k tomu bielemu zostatku
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt február 18, 2009 8:09 pm

mihalko napísal:

sedymrak sak diamond ma HW tlacitka nie?

ma , ale ak mas nejaky program v ktorom sa da priradit nejaka funkcia na konkretne HW tlacidlo tak na Diamonde ti to nepojde,lebo vsetky su uz definovane.
Chcelo by to este jedno bocne napr...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitimeSt február 18, 2009 8:34 pm

mi upe pripada ako n95 tym tvarmi, a z tlacitok by mi asu chybalo len to stredove koliesko Laught
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ďalší krásavec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ďalší krásavec   Ďalší krásavec I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ďalší krásavec
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HTC Diamond 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: LEN TAK O HTC DIAMOND-
Prejdi na: