HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share

Vlastné zvonenia

Goto down 
AutorSpráva
MIRO
Anonymný

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 6:56 pm

V nastaveni zvuku neviem zvolit ine zvonenia, ako su tie povodne. Pozeral som sa na to, ze to treba dat do priecinku MyDocuments/MyRingtones.........ale kde, v Internal Storage alebo v sys. pameti........nikde som uz taky subor "MyRingtones" nemal, moze byt ze som ho vymazal, tak som ho spravil aj tu aj tu, dal som tam mp3 zvonenia, ale v nastaveni zvuku mam stale len tie povodne.....ako sa to da riesit, aby mi fungovali vlastne zvonenia.........Dik za skoru odpoved
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 7:57 pm

Je to v " My Device \ Windows \ Rings"
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 8:46 pm

Toto som tiež našiel, ale keď som tam pridal vlastú mp3-ku......tak sa v nastaveniach zvukov nezobrazila v ponuke zvonenia.
Len tie pôvodné melodie tam stále boli.
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 8:49 pm

Este jeden dotaz, ked idem vymazat tie povodné zvonenia z toho adresara Rings, vypisuje mi to ze to su systemove subory a ci chcem pokracovat....mozem to kludne zmazat?
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 8:59 pm

Dobre mám to tu........tak Ta este poprosim, ci mozem bez problemov vymazat tie povodne, ktore tam nechcem.........DIK
Na moj prvy pristroj s operacnym systemom si poinam celkom dobre........uz som to poslovenstil, nahodil povodne Touch flo namiesto t-mobile-ruzovej sracky, len este rozchodit sygic.....nejak to nejde nainstalovat......nevies nejaky link kde to riesia.
Konecne som dal zbohom hlupim telefonom:)
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 9:33 pm

Myslim, ze je ich mozne vymazat, ale ja som nic nemazal.

http://diamond.slovakforum.net/forum-f2/topic-t4-15.htm
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimeUt december 02, 2008 8:56 pm

Dikes....mrknem sa tam
Návrat hore Goto down
autobus
Anonymný

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: sms   Vlastné zvonenia I_icon_minitimeSt december 03, 2008 7:30 pm

prosim ta a sms daju sa dat aj vlastne ? ak ano ako? dik
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Vlastné zvonenia
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: