HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vlastné zvonenia

Goto down 
AutorSpráva
MIRO
Anonymný




Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 6:56 pm

V nastaveni zvuku neviem zvolit ine zvonenia, ako su tie povodne. Pozeral som sa na to, ze to treba dat do priecinku MyDocuments/MyRingtones.........ale kde, v Internal Storage alebo v sys. pameti........nikde som uz taky subor "MyRingtones" nemal, moze byt ze som ho vymazal, tak som ho spravil aj tu aj tu, dal som tam mp3 zvonenia, ale v nastaveni zvuku mam stale len tie povodne.....ako sa to da riesit, aby mi fungovali vlastne zvonenia.........Dik za skoru odpoved
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 7:57 pm

Je to v " My Device \ Windows \ Rings"
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný




Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 8:46 pm

Toto som tiež našiel, ale keď som tam pridal vlastú mp3-ku......tak sa v nastaveniach zvukov nezobrazila v ponuke zvonenia.
Len tie pôvodné melodie tam stále boli.
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný




Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 8:49 pm

Este jeden dotaz, ked idem vymazat tie povodné zvonenia z toho adresara Rings, vypisuje mi to ze to su systemove subory a ci chcem pokracovat....mozem to kludne zmazat?
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný




Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 8:59 pm

Dobre mám to tu........tak Ta este poprosim, ci mozem bez problemov vymazat tie povodne, ktore tam nechcem.........DIK
Na moj prvy pristroj s operacnym systemom si poinam celkom dobre........uz som to poslovenstil, nahodil povodne Touch flo namiesto t-mobile-ruzovej sracky, len este rozchodit sygic.....nejak to nejde nainstalovat......nevies nejaky link kde to riesia.
Konecne som dal zbohom hlupim telefonom:)
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimePo december 01, 2008 9:33 pm

Myslim, ze je ich mozne vymazat, ale ja som nic nemazal.

https://diamond.slovakforum.net/forum-f2/topic-t4-15.htm
Návrat hore Goto down
MIRO
Anonymný




Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitimeUt december 02, 2008 8:56 pm

Dikes....mrknem sa tam
Návrat hore Goto down
autobus
Anonymný




Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: sms   Vlastné zvonenia I_icon_minitimeSt december 03, 2008 7:30 pm

prosim ta a sms daju sa dat aj vlastne ? ak ano ako? dik
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vlastné zvonenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastné zvonenia   Vlastné zvonenia I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vlastné zvonenia
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» skype bez zvonenia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: