HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
lukasko

lukasko


Počet príspevkov : 19
Age : 38
Registration date : 09.12.2008

pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync Empty
OdoslaťPredmet: pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync   pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync I_icon_minitimeUt december 16, 2008 5:07 am

skor sa spytam ktore a na co pouzivate a potom by som sa este opytal, ze ako Vam nadetekoval OS HTCcko.... narazil som totiz na problem s WinXP64b a to ten, ze nie su ovladace (asi nejake USB), co by rozbehali pripojenie "Pevny disk"..... skusal som uz aj trosku hladat, ale neuspesne.... tak ako ste na tom ostatni?
Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync   pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync I_icon_minitimeUt december 16, 2008 10:55 am

Ja sa pripajam ako ActiveSync aby som mohol behat po nete ak sa niekto iny hra na danom pocitaci Smile
Ale v praci nemam (nesmiem) nainstalovane ActiveSync tak to pripajam iba ako Disk, ale
potom vlastne v dajmonde nemozem pozerat pevny disk az kym ho neodpojim
od pocitaca. Ziadne problemy som nemal s WinXP. Vzdy to nacita do par sekund.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync   pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync I_icon_minitimeUt december 16, 2008 11:53 am

no, ale so 64 bitovym by si problemy asi mal Suspect
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync   pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync I_icon_minitimeUt december 16, 2008 2:05 pm

lukasko napísal:
skor sa spytam ktore a na co pouzivate a potom by som sa este opytal, ze ako Vam nadetekoval OS HTCcko.... narazil som totiz na problem s WinXP64b a to ten, ze nie su ovladace (asi nejake USB), co by rozbehali pripojenie "Pevny disk"..... skusal som uz aj trosku hladat, ale neuspesne.... tak ako ste na tom ostatni?

Ja zrovna tiez pouzivam XP 64-bit, a ziadny problem nemam. Akurat ma hneva jedna vec, a to, ze nemozem si pocas pripojenia menit, ci to chcem ako ActiveSync alebo disk. Furt musiem ten kabel vytahovat a zapajat ako daky trotl.
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Sponsored content





pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync   pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pripojenie ako pevny disk OR ActiveSync
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» wm 6.5 a pripojenie ako prenosne pamatove medium

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: