HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 WORMS WORLD PARTY PPC

Goto down 
+2
lukasko
Papek
6 posters
AutorSpráva
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeUt december 16, 2008 3:11 pm

Tato uzasna gameska je uz aj pre WM zariadenia. Tak som si ju stiahol www.pocketfun.eu.rar" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">odtialto, nainstaloval, spustil. Cervikmi sa da hybat, ale neviem strielat (co je v tejto hre zivotne dolezite), skusil som si na to nastavit dake tlacittko, ale bezvysledne. Nemate dakto daky hint, ako na to? Ako napr. namapovat na strelbu stredne tlacitko?
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSt december 17, 2008 3:15 pm

Opat som sa v tom trochu vrtal, ale nikam som sa nedovrtal, ocividne tomu chybaju tlacidla na telefone Sad Neexistuje dajaky program, ktory mi spravi na dislpeji dalsie tri "virtualne" tlacidla? Tie by sa potom dali pouzit dotykom na ovladanie. Mozno to vyzera uchylne, ale tato hra fakt stoji za to.
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
lukasko

lukasko


Počet príspevkov : 19
Age : 38
Registration date : 09.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: strelba   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSt december 17, 2008 3:49 pm

ked som to nainstaloval na PDA ASUS, tak na pohyb a strelbu sa pouzivali HW tlacitka... a tam ich je asi 2*viac ako na diamonde.... .. tu sme asi narazili na dalsiu nevyhodu HTCcka a to ze sa na nom neda hrat najlepsia PPC gameska :-(
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSt december 17, 2008 4:58 pm

KTO MI KUPI PIVO? :lol:

Windows nam opat ukazuje, ze nic nieje nemozne. Takze opat zvitazila metoda UTFG (pre neznalych Use The Fucking Google) a vyber spravnych slov. A opat som sa dostal na xda-developers, kde je to samozrejme vyriesene. odtialto si stiahnite subor, ktory je na konci toho komentara (treba byt prihlaseny). Ako je pisane, nakopirovat subor WWPSave.dat do priecinka s nainstalovanou hrou (Internal Storage\Jamdat\Worms World Party), nahradit povodny a hrat. Tlacitka: stredny je strelba, volume + je salto a volume - je skok.

A FICIIII bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
lukasko

lukasko


Počet príspevkov : 19
Age : 38
Registration date : 09.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: PIVO   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeŠt december 18, 2008 12:35 pm

mas u mna aj dve ked sa ti podari na ten novy CorePlayer v1.2.5.build 4506 nahodit podporu titulkov :-)
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeŠt december 18, 2008 2:02 pm

Neviem sice, preco chces silou mocou ten Core player (vzhlad?), ale pokial nevyriesim podporu Windows Media suborov v TCPMP, tak asi prejdem na Core... Ale TCPMP Player u mna zatial vyhrava koli univerzalnosti a pouzitelnosti kniznic, cez vikend mam konecne volno, tak sa pozrem na novsi 0.82 a pripadne aj na ten Core.
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSo december 20, 2008 12:13 am

WWP mám na diamonde už asi 4 mesiace rabbit postup pri inštalácii ako tu už Papek písal. dobrá gameska
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSo december 20, 2008 1:50 am

bladerunner napísal:
WWP mám na diamonde už asi 4 mesiace rabbit postup pri inštalácii ako tu už Papek písal. dobrá gameska

aj ja by som to mal tak dlho, keby som si ten telefon nekupil pred piatimi dnami Smile
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
484763




Počet príspevkov : 3
Registration date : 10.11.2009

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSt november 11, 2009 6:45 pm

ja mam problem pri nainstalovani, pise ze setup nie je platna aplikacia pre poket pc....nechapem co mam s tym urobit.
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeSt november 11, 2009 9:42 pm

spustas .cab?
Návrat hore Goto down
484763




Počet príspevkov : 3
Registration date : 10.11.2009

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeŠt november 12, 2009 5:20 pm

problem je ze ked hru stiahnem odtialto ako pise pepek .cab tam nie je iba .exe
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimeŠt november 12, 2009 6:26 pm

tak to musis spustit na PC ked mas diamond pripojeny cez ActivSync ... ak sa este dobre pamatam Smile
Návrat hore Goto down
484763




Počet príspevkov : 3
Registration date : 10.11.2009

WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitimePi november 13, 2009 12:28 pm

diki chlapi Smile ste machri
Návrat hore Goto down
Sponsored content





WORMS WORLD PARTY PPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: WORMS WORLD PARTY PPC   WORMS WORLD PARTY PPC I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
WORMS WORLD PARTY PPC
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s Wi-Fi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: