HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pozadia a temy

Goto down 
+3
gego
Papek
Yuki-san
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePi december 26, 2008 8:32 pm

kde najdem neake pekne pozadia na stiahnutie lebo tie ktore tam su sa mi vobec nepacia pls dajte neake linky


a este neviete ako by som mohol mat aktivovanu temu a mat pritom zapnute touch flo3D ?
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePi december 26, 2008 10:15 pm

stiahni si rovno temy pre TouchFLO 3D, na xda-developers ich je viac nez dost, a aplikuju sa cez tento program
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeSo december 27, 2008 1:44 pm

a dalo by sa pozadie ktore mam na home stranke dat aj na ostatne stranky touch flo 3D? (spravy,clovek, programy,posta atd)


a ak nahodou niekto viete o programe v ktorom si vytvaram temy pre touch flo 3D tak dajte link kde si ho stiahnem
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeSo december 27, 2008 6:43 pm

o tejto veci som vcera cital na xda-developers, tusim na DIamonde s tym nebol problem, skus si to tam pohladat, je to viac nez 100 stranova diskusia (vecsinou tam riesia problemy s fungovanim na HTC Touch Pro), s tym programom na temy ti moc neporadim, no opat na xda-developers mas tem viac nez dost (nazvy prispevkov s temamy vecsinou zacinaju na [THE] alebo [THEME]), ja som si to vsak pokombinoval - zvlast hodiny, zvlast ten spodny posuvny panel, a ikonky a font som nechal povodny... skus sa tam par dni pomotat a postupne skusat, a uvidis, co sa ti bude najviac pacit

za chvilu nahodim screeny z telefonu, momentalne sa mi tu mama hra s Teetera Smile
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeSo december 27, 2008 8:47 pm

pozeral som sa na xda-developers ale nenasiel som tam clanok ktory ma nieco spolocne s tym pozadim

poradil by si mi kde to mam hladat?
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeNe december 28, 2008 6:58 pm

tu je ten slubeny obrazok
Pozadia a temy 5bdgus4mm057vq8xs5hg

hento ti skusim pohladat, mozno este dneska ti sem dam ten link na tu temu

edit: ake lahke, stacilo hodit do hladania "background Image" a uz mi to vyplulo tu temu, link
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeNe december 28, 2008 10:00 pm

stiahol som si MANILA EDITOR a SprintBackgroundAllTabs.cab aby som mohol zmenit len backrgonud a ikony nehat a potom ked som to mal a spustil som to v diamonde tak mi pri instalaci vypisalo INSTALACIA BOLA NEUSPESNA a pri tej originalnej to islo v poho tak nechapem ked som zmenil len ten obrazok tak to uz nejde a pritom ostatne subory boli neporusene cize som to dal vsetko do .cab suboru a jedine co som zmenil bol 4A087E~1.001 subor a tam som zmenil len ten obrazok


tak ako to dat do kopi tak aby mi to islo nainstalovat?
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeNe december 28, 2008 10:15 pm

no, robit si vlastne .cab subory som neskusal... este jedna vec, rozlisuje sa HTC Diamond a Sprint Diamond. Ten Sprint, to je vlastne ten obly model, co ma T-Mobile ako MDA Compact IV, O2 XDA Diamond atd, a vyzera to tak, ze su tam niektore veci rozdielne, co som si vsimol, tak napr. tam riesia daky problem s hodinami a s tou spodnou posuvnou listou
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 1:06 pm

ja mam normalny htc diamond nemam MDA COMPACT IV ci aky



a este jedna otazka nesuvisiaca s temamy : jak vidim na tom obrazku tak mas 3G orange ja mam tiez 3G orange ale nejdemi internet a vypisuje mi ze nie je spojenie neporadil by si mi s tym lebo mi uz lezie na nervi byt na internete cez active sync alebo wifi
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 4:26 pm

odkedy som presiel na pausal, tak mi nejde internet v mobile, co je aj dobre, lebo by som preinternetoval vyplatu na pol roka dopredu Smile a preventivne som zakazal automaticky nastavenie mobilneho internetu... inak ponuka internetu od orange je velmi slaba, t-mobile mal tusim akciu 1GB okolo 100 - 150 Sk/mes, co by na tych par veci v mobile malo stacit. Inak som si doma nahodil wifi, nasiel som daky lacny asus router, co dava signal akurat po celom byte a este aj dole pod branou tak chabo chytam, pritom wifi od suseda, co byva hore na stvrtom chytam este na druhom konci parkoviska... akurat nevyhoda wifi je to, ze ked to zabudnes vypnut, tak cez noc ti to vyzere baterku... takze dneska rano bola opat sranda, ale budik zazvonil
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 4:39 pm

tak teda ako s tymi temami, manila editorom a backgroundom ?
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 5:12 pm

stiahni si TF3D config, pomocou neho sa nahadzuju temy (*.theme) alebo si stiahni temy v *.cab subore... tebe treba pre obycajny diamond, cize vyhybat sa vsetkemu, co riesi daco so sprint diamondom
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 5:23 pm

a potom v com si menim alebo vytvaram temy ked v tom MANILA EDITORE to nejde pretoze hladat temu na internete ktora sa mne paci sa mi zrovna nechce lebo to zaberie kopu casu


mam TF3D config aj diamond TWEAK
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 5:43 pm

Neutral


Naposledy upravil gego dňa Ut január 06, 2009 6:53 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 5:48 pm

a v com si teda vytvaram temy ?
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 6:09 pm

ja som sa dopatral k jednej odpovedi: manila editor v0.2, dake veci okolo toho som nasiel tu a tu
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimePo december 29, 2008 7:53 pm

ved ja mam ten manila editor 0.2


a ten navod co tam je tomu neako nerozumiem

a este ked stiahnem tie TEMY tak 1. su bud v RAR alebo ZIP (mali by byt CAB)
2. ked ich otvorim je tam vela suborov ktore nejdu otvorit (a ked to dam to CAB suboru a zacnem instalovat tak vypise instalacia bola neuspesna)

a ked dam koncovku .THEME tak v TF3D config vypise tiez chybu tak cez aky program si bud vytvorim alebo zmenim normalnu .THEME ktora sa da otvorit v TF3D config ?
Návrat hore Goto down
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeUt december 30, 2008 2:47 pm

Juuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiii uz som to vyriesil tak ze si stiahnem do diamondu manila costomizer link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=437420 a tam sa daju nastavit ikony ,hodiny ,atd a funguje to
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeUt december 30, 2008 2:54 pm

Tak potom sem daj nejake screenshoty co si to postvaral Shocked
Návrat hore Goto down
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeUt december 30, 2008 3:54 pm

Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeSt december 31, 2008 1:35 am

no vidis, ako ti to pekne ide... neskusal si na tom menit font, co je na hlavnej obrazovke? dakde na xda-developers som nasiel screenshot a chalan tam mal iny fotn, uplne pasoval k tej teme, co mal nahodenu
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeŠt január 01, 2009 12:27 pm

ked si nainstalujete PPC total commander a prekopirujete si manila subory do windows priecinku zapnete a vypnete touch flo 3D tak budete mat background aky chcete a menite si ho v manila editore
Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeUt január 06, 2009 12:45 pm

Yuki-san napísal:
ked si nainstalujete PPC total commander a prekopirujete si manila subory do windows priecinku zapnete a vypnete touch flo 3D tak budete mat background aky chcete a menite si ho v manila editore

Od kial si zohnal PPC total commander?? Ja co som nasiel mi nejde nainstalovat....alebo je to zase taka ta instalacia cez ActiveSync??To som neskusal Sad
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeUt január 06, 2009 5:01 pm

ale tym prekopirovanim sa povodne subory nahradia, ja to radsej robim cez Manila Customizer, ten dokaze obnovit povodny vzhlad, a napr. pri aplikovani novych vzhladov automaticky zalohuje, lebo sam i uz par krat stalo, ze napr boli vadne hodiny a neviem, ako by to dopadlo, kebyze ich napevno nahradim
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitimeUt január 06, 2009 5:31 pm

Na to je aj ina moznost: Manualna zaloha suborov pred tym, ako ich prepises Laught
EDIT: Este jedna rada....nedavajte v manila editore backup aktualnej temy (celej)....jedine ak taku hodku nebudete potrebovat telefon Laught Sice vas to upozorni ze to moze trvat, ale podla nich cca 10 min....mne to uz bezi dobru pol hodinu a nie a nie skoncit....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pozadia a temy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozadia a temy   Pozadia a temy I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pozadia a temy
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ako funguju TEMY???
» programy bez pozadia
» Pozadia resp. Themes

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: