HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 landscape sms

Goto down 
+5
SedyMrak
mihalko
gego
Papek
Muerto
9 posters
AutorSpráva
Muerto




Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.01.2009

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo január 05, 2009 12:56 pm

Dobry den chystam sa kupit HTC touch diamond a chcem sa spytat ci sa pri otoceni telefonu daju pisat sms v rezime na sirku alebo ci existuje preto nejaka aplikacia lebo by som chcel pista plnou klavesnicou rady typu kup si touch pro nechcem je moc hruby
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo január 05, 2009 1:48 pm

ano, da sa... akurat by trebalo lepsiu SW klavesnicu, lebo tato pri otoceni nema bodku a ciarku... inak je to lepsie. A na otacanie obrazovky pouzivam program changeScreen 1.53, mne osobne pride lepsi ako Gyrator, tam som sa furt jedoval s dacim, tu som si nastavil aplkikacie, ktore chcem rotovvat a ostatne necha tak.

landscape sms 0m98vt0a95e7snptu35v
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo január 05, 2009 7:47 pm

na otocenie obrazovky nemusis pouzivat aplikaciu.staci ak si nastavis na nejake tlacitko manualne otocenie obrazovky,bude ti to fungovat.ja to mam nastavene na dlhy stisk tlacitka"prijat hovor" a s SPB KEYBOARD to funguje paradne.pomocou toho otocis hociaku aplikaciu
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo január 05, 2009 7:56 pm

To som ani netusil, to by som bral este viac ako automaticke, lebo castokrat mi nechce otocit operu alebo mi ju otoci naspet aj ked nechcem. A jaky program na to mas?
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo január 05, 2009 10:44 pm

na to nepotrebujes ziadny program.setings-osobny-tlacidla.tam to nastavis
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 1:20 am

dik... inac na tej SPB keyboard sa neda nastavit smer rotovania? ako neviem, ci som len ja taky nenormalny, no vsade mam nastavene rotovanie doprava (tlacidlo home mam na pravu ruku) a v SPB keyboard som tuto moznost rotovania nenasiel a samozrejme ju otaca do "zlej" strany Mad
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 1:53 am

preco na rotaciu nepouzivate Gsen? Podla mna je automaticka rotacia velmi uzitocna... Neviem mam ju len kratko, ale som s nou uplne spokojny... Osobne sa mi v landscape ovela lepsie pise, ked mam displej blizsie k pravej ruke... Takisto mozes nastavit aplikacie kde to bude fungovat... A ako zmenu klavesnice mozem poradit pocketCM keyboard... vela skinov, a je skvela... Aj ked ju teraz na diamonde nemam Laught:D
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 3:51 pm

gego napísal:
na to nepotrebujes ziadny program.setings-osobny-tlacidla.tam to nastavis

cece, helfnes mi, som dnes nejaky lamoidny, asi malo spanku,fakt si to tam neviem nijako nastavit..
neviem co kde stlacit kua...

landscape sms Sshot000ym0
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 4:54 pm

ved dole nahrad voice speed dial za manual screen rotation-neviem presne co tam budes mat napisane mam sk,ale ked to prelozim do en tak by to mohlo byt ono-
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 4:59 pm

ja mam SK ale nemam tam nic v tom zmysle, mam tam vselijake posuny doprava dolava atd ale s otacanim nic
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 5:32 pm

Papek napísal:
ja mam SK ale nemam tam nic v tom zmysle, mam tam vselijake posuny doprava dolava atd ale s otacanim nic

Tusim ze tu musis najprv povolit bud v registroch, alebo cez advanced confic (alebo to je v touch Flo3D config)

EDIT: Tak je to v TF3D configu....pod tweeks...MAnualScreenRotation....tam si to zapnes, a potom sa bude asi dat nastavit to tlacitko....


Naposledy upravil I3 dňa Ut január 06, 2009 6:16 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 6:16 pm

uz si to moc nepamatam, robil som to uz davno , ale tusim sa to musi povolit cez nejaky program ako pise I3 pozriem to a dam vediet
no I3a jeho edit ma predbehol...je to tak ako pise Exclamation


Naposledy upravil gego dňa Ut január 06, 2009 6:44 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 6:37 pm

ano, funguje to tak, ako pisal I3, akurat to ma jeden nedostatok... automaticky to rotuje operu... skusim vyhodit z exception listu v changeScreen vsetky programy a tak by to nemalo potom rotovat nic, uvidim co to spravi

edit: funguje to, v exception liste som nechal len teeter a album, ostatne som zakazal automaticky rotovat
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt január 06, 2009 6:40 pm

no nedostatok spanku :-D
Akurat ze aj ked som v TF3D configu povolil screen rotation v tej ponuke to stale nemam..
No ale mne polovica veci z toho TF3D neslape,tak sa nad tym uz ani nebudem zamyslat Sad
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: nastavenie buttons   landscape sms I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 5:57 pm

ahojte...

spominali ste tu nastavovanie BUTTONS v personale. Ja neviem ci som taky lamer alebo je v mojom fone problem, ale doposial sa mi tam tam nic nepodarilo nastavit...
1. "select button" mam furt prazdne
2. "Assign a program" mi stale skace na <context menu>

prosim o popis ako sa stymto nastaveni pracuje... dik moc...
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePi január 30, 2009 2:06 pm

neviete kde v registroch sa to povoluje, bo v TF3D Config si to nastavim,ale aj tak mi to neslape...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
123ado




Počet príspevkov : 17
Registration date : 26.01.2009

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePi január 30, 2009 5:06 pm

chod na HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\Rotation a nastav v polozke HideOrientationUI hodnotu na 0. Povodna je 1.
Mimochodom...neviete preco mi ked otocim display tak ked otvorim kontextove menu tak tam kde je "kurzor" neni nic napisane a postupne ked rolujem tak vsade to iste? Alebo napr. pri nastaveniach tam dole co je system atd tak ktore mam vybrate tak je to tam prazdne...
Návrat hore Goto down
ivankaa




Počet príspevkov : 2
Registration date : 23.02.2009

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo február 23, 2009 6:07 pm

ffractal napísal:
ahojte...
spominali ste tu nastavovanie BUTTONS v personale. Ja neviem ci som taky lamer alebo je v mojom fone problem, ale doposial sa mi tam tam nic nepodarilo nastavit...
1. "select button" mam furt prazdne
2. "Assign a program" mi stale skace na <context menu>
prosim o popis ako sa stymto nastaveni pracuje... dik moc...

suhlasim, pouzivam sice diamond len stvrty den, ale v buttons ziadne nastavenie nemam Sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimePo február 23, 2009 10:46 pm

Po uprave registrov ako pise 123ado , by sa malo dat nastavit takto :

landscape sms Sshot000

Diamond tu rotaciu nema urobenu na 100 % , preto Vam to sem tam moze "nefungovat" , ale mne to celkom funguje :

landscape sms Sshot003

https://diamond.slovakforum.net/forum-f1/topic-t18.htm
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt február 24, 2009 9:08 am

vdaka 123ado, slape mi to po tej uprave.
aj ked po kazdej zmene obrazovky sa mi rotacia sama zmeni spat :-(
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
ivankaa




Počet príspevkov : 2
Registration date : 23.02.2009

landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitimeUt február 24, 2009 4:32 pm

ivankaa napísal:
ffractal napísal:
ahojte...
spominali ste tu nastavovanie BUTTONS v personale. Ja neviem ci som taky lamer alebo je v mojom fone problem, ale doposial sa mi tam tam nic nepodarilo nastavit...
1. "select button" mam furt prazdne
2. "Assign a program" mi stale skace na <context menu>
prosim o popis ako sa stymto nastaveni pracuje... dik moc...

suhlasim, pouzivam sice diamond len stvrty den, ale v buttons ziadne nastavenie nemam Sad



Nakoniec som to dufam docasne vyriesila cez sw AE Button Plus, cez ktory sa to da nastavit, tak ak vam taktiez chyba nastavenie Buttons, mozte pripadne vyskusat... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





landscape sms Empty
OdoslaťPredmet: Re: landscape sms   landscape sms I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
landscape sms
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hry v mode landscape:)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: