HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
gurumukh
Anonymný




GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? Empty
OdoslaťPredmet: GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?   GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? I_icon_minitimePo august 25, 2008 8:51 am

Zdravim,

kamarati mi doporucuju kupit tuto hracku koli GPS, vraj je to super si davat nove mapy kazdy mesiac zadara.
Ma s tym niekto skusenosti, ake su mapy prepracovane a ci je to o niecom? Napr. v porovnani s Garmin Nuvi...

Dalej som nejak nemohol najst ci sa da rozsirit pamat napr. pomocou MICRO SD, alebo SD a do kolko maximalne kapacity?

Dikes moc a majte sa krasne =)
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? Empty
OdoslaťPredmet: Re: GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?   GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? I_icon_minitimePo august 25, 2008 12:46 pm

nemá slot na karty, takže pamäť nerozšíriš.
GPS má, funguje dobre čo sa týka autonavigácie, softvér si môžeš nainštalovať aký chceš, samozrejme aj nové mapy, len mám pochybnosti či sú aktualizované každý mesiac. skôr si myslím, že max 1 až 2- krát do roka.
GPS má zapnutú statickú navigáciu, čo je výhoda pre navigáciu v aute, ale sťažuje až znemožňuje to použitie diamonda na geocaching.
statická navigácia sa /asi/ nedá vypnúť No No No
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? Empty
OdoslaťPredmet: Re: GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?   GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 2:02 pm

no tiez som riesil staticku navigaciu a nasiel som

citácia :
Staticka navigacia (cize ignorovanie zmeny polohy pri malych rychlostiach) bola zavedena na eliminaciu nepresnosti GPS pri stati, kedy vyhodnotena GPS poloha "plave" v okoli. Staticka navigacia je zvlast vhodna pri pouziti GPS v automobile, aby pri stati na cervenej poloha neposkakovala po celej krizovatke. Je vsak uplne nevhodna pre geocaching, alebo mapovanie v terene - cize pri zvysenych narokoch na presnost GPS aj pri obvzlast pomalej rychlosti pohybu.

Na zahranicnych forach som nasiel postup, ako sa mnohym pouzivatelom PDA s Qualcomm chipsetom podarilo staticku navigaciu deaktivovat. POZOR: Nie vsetky PDA od HTC a HP pouzivaju Qualcomm chipset!

Staticku navigaciu ma byt mozne deaktivovat zmenou v registry HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/HTC/SUPL AGPS/
Povodne nastavenie: EnableAGPS=1, GPSMode=2
Treba zmenit na: EnableAGPS=0, GPSMode=1
Nasledne treba vykonat soft reset PDA.

O tejto zmene sa diskutuje na xda-developers fore. Niektori tvrdia, ze im to pomohlo, ini tvrdia, ze nie. Treba vsak ocakavat, ze nie vsetci pouzivatelia PDA rozumeju, ako vlastne zistit, ci sa nieco zmenilo. Najlepsie nejakym GPS programom, co zobrazuje aktualnu rychlost. Ked budete stat na mieste, pristroj by mal ukazovat aj velmi male rychlosti pohybu namiesto 0km/h.
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? Empty
OdoslaťPredmet: Re: GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?   GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 6:43 pm

Návrat hore Goto down
Sponsored content





GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? Empty
OdoslaťPredmet: Re: GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?   GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
GPS a ci je mozne rozsirenie pomocou MICRO SD?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: LEN TAK O HTC DIAMOND-
Prejdi na: