HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 nová oficiálna ROMka

Goto down 
+5
wollodya
I3
MatejJ
Papek
bladerunner
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 2:11 am

dnes som updatoval ROMku a nedopadlo to tak ako som očakával.
pri minulom update na verziu 1.93....., išlo všetko ako po masle, súbory v internal storage ostali bez zmeny.
teraz som updatoval na verziu 2.03.... zo stránok htc.com. internal storage som nezálohoval /veď minule to nebolo potrebné No /
po update vyhodilo chybu-error 270 a na displeji diamondu 4 farebné pruhy a oznam o chybe, nedal sa vypnúť ani na nič nereagoval, to už som začal byť nervózny, PANIKA
affraid
skúšal som soft reset hard reset a aj po nich stále 4 farebné pruhy na displeji confused
potom som ho ešte raz pripojil k PC, samozrejme ani ActiveSync nešiel, napriek tomu som ešte raz spustil update a podarilo sa lol!
ale po zapnutí som zistil, že síce mám novú verziu ROM, ale internal storage je prázdna, všetko je fuč Crying or Very sad
no ale aspoň diamond šlape Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 2:22 am

no, kedze si testovaci kralik, tak otazocky...

jazykova verzia rom? mam windows po slovensky, vratane TF3D, ostane aj nadalej?
programy - obsahuje tato updatovana rom napr. Office Mobile, Adobe Reader, Zip, Solitaire :lol: a ostatne programy, co boli v 1.93 predinstalovane?

ak ma nieco este napadne, tak budem otravovat, idem zatial pokukam stranky HTC

no, bol som na stranke HTC a ked som zadal seriove cislo, tak to na mna vyhodilo "Sorry, this software download is not suitable for your device."
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 3:49 am

mám anglickú ROM.
programy sú tie isté čo v 1.93.... a navyše je Google Maps.
po pripojení k PC je okrem Active Sync a Disk Drive aj možnosť Internet sharing.
postupne musím inštalovať všetko čo som z internal storage vymazal Sad
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 4:33 am

a stahoval si z ofic. stranky HTC? mne to nechce dovolit download, ked zadam svoje s/n, mozno to bude prave kvoli sk rom
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 10:34 am

jasné, že ked máš Sk Romku, tak musíš updatovať znova Sk Romku, aj keď neviem, či sa nejakej oficiálnej dočkáš.
určite sa to dá obísť a nainštalovať inú ROM, ale potom stratíš Sk customizáciu. hľadaj na xda-developers.com

ešte som si všimol ďalšiu novú vec. na prijatie resp. odmietnutie hovoru je tam teraz taký slider lol!
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 1:22 pm

Mohol by niekto tuto novu rom nahodit na rapid alebo podobne ulozisko pre tych, ktori maju slovensku rom?
Fungovalo by to?
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 3:18 pm

návody na xda-developers.com.
ak chceš dať novú ofic./anglickú/ ROM na slovenskú ROM, asi budeš musieť predtým dať Hard SPL.
samozrejme o slovenčinu prídeš, to je jasné
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 3:21 pm

Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 7:30 pm

Ja mam aktualne 1.93.479.3 WWE a bez problemov mi to dovolilo stiahnut tu starsiu:
_HTC Touch Diamond_QMR_RUU_Diamond_HTC_WWE_EastEurope_1.93.479.3_Radio_Signed_Diamond_52.29.25.12_1.00.25.05_Ship

Ale tuto novsiu mi to tiez vypise:
Sorry, this software download is not suitable for your device.

Preco?! inak na tom xda fore je niekolko WWE roznych...ktoru pouzivate vy??? Ake su medzi nimi rozdiely??

Je mozne ze este nie je vydana verzia pre moju lokalizaciu???
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt január 28, 2009 7:39 pm

inak ako je to s tou jazykovou verziou ROM? ja som bol v tom, ze WWE je anglicka, ale asi to bude inac, mam 1.93.479.3 WWE a windows mam po slovensky
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeŠt január 29, 2009 6:34 pm

ja ho mam v anglictine, ale asi by sa mi dal zmenit do slovenciny (som ho kupoval v Agem-e) idem sa na to pozret....

Edit: Tak ja tam mam na vyber snad z 20-30 regional settings (vratane En - New Zeland a pod). Ale to zmeni len to ako je napisany datum a podobne....menu ostalo v En aj ked som dal slovencinu....Nevie niekto kde sa to eventualne menit pre cely system (ak sa da)???
Podla mna WWE je niekolko a su to dake vseobecne (napr jedna pre vychodnu Europu, dalsia pre strednu, dlasia pre celu aziu a pod) a pri instalacii si vyberies ktory z tych jazykov co to obsahuje sa ma nastavit....
V nastaveniach tlefonu som to nenasiel.....
Ale ked mame dvaja "rovnaku" romku podla oznacenia a jeden to ma cele v SK a druhy v En...tak to bude asi takto dako....

Tak som skusil prefleshovat tou stiahnutou 1.93.xxx.x WWE a vobec sa ma nepytalo na nastavenie jazyka...rovno nahodilo En...inak v TF3D advance configu som nasiel zmenu jazyka pre TF3D....Ale ako nastavit jazyk systemu neviem....a je haluz ze mame dvaja na prvy pohlad rovnaku ROM, ale asi s inou jazykovou lokalizaciou.....
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe február 22, 2009 5:51 pm

Ja mam tiez 1.93.479.3 WWE a mam slovencinu...
Myslim si spravne, ze Hard SPL je hard reset? Anglictina mi absolutne nevadi a na pocitacoch a pod. ju mam dokonca radsej. Smile
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe február 22, 2009 6:08 pm

chcem sa sptyt...keby som tu novu ROM instaloval na MDA Compact IV ...slapalo by to? ..alebo musim mat osobitnu?? Sad
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe február 22, 2009 7:28 pm

MatejJ napísal:
Ja mam tiez 1.93.479.3 WWE a mam slovencinu...
Myslim si spravne, ze Hard SPL je hard reset? Anglictina mi absolutne nevadi a na pocitacoch a pod. ju mam dokonca radsej. Smile

nie.
hľadaj na xda-developers.com, odkaz vyššie
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe február 22, 2009 9:27 pm

MatejJ napísal:
Ja mam tiez 1.93.479.3 WWE a mam slovencinu...
Myslim si spravne, ze Hard SPL je hard reset? Anglictina mi absolutne nevadi a na pocitacoch a pod. ju mam dokonca radsej. Smile
Hard SPL nie je hard reset
Návrat hore Goto down
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:36 pm

mam slovensku romku ktoru som preinstaloval na EN romku potom som chcel naspat tu Sk romku ale ked som dokoncil hard reset tak sa ma to ani nepytalo aky jazyk chcem a suplo anglicky jazyk nevedeli by ste ako mozem dat naspet slovencinu ?
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:25 pm

nedas to naspat, musel by si nainstalovat slovensku rom
daval si teraz oficialnu rom z htc.com?
Návrat hore Goto down
Yuki-san

Yuki-san


Počet príspevkov : 64
Registration date : 17.12.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:36 pm

ano
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:53 pm

jazyk v 3d flo sa zmenit da, ale jazyk windowsu je dany ROMkou
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeUt marec 17, 2009 11:33 pm

takze od dnes mam aj ja novu ROMku.potom ako som musel preinstalovat PC(kvoli problemom s usb) som stiahol 2.03 original.musel som urobit hardSPL(priebeh uplne v pohode) pretoze mi pisalo ze ROM nie je urcena pre moje SN.instalacia ROM na prvy sup bez problemov.ROM sla ok, nainstaloval som subory lokalizacie od sunysoftu, ktore som zalohoval z predoslej ROM.slovencina isla dobre (skor som to testoval lebo EN mi nerobi problem) az na jednu ,dve vecicky-preklady, ktore predosla ROM neobsahovala, napr pri pripojeni USB su v novej ROM pri vybere akcie tri moznosti.boli prelozene dve, tretia moznost sa sice dala vybrat, ale nebol tam ziadny popis(ani EN).podobna chybicka pri prijati hovoru riadolk nad posuvnikom (tam to zostalo neprelozene).ine veci som nenasiel, takze ak chce hocikto slovensky jazyk na DIAMOND staci stiahnut lokalizaciu od sunysoftu, tusim som ju videl aj na XDA.no aje to nie je vsetko z mojho spekulovania.hovorim si ked to mam uz unlock-nute vyskusam neoficialnu ROM-urobil som dobre.nainstaloval som cesku Erziku 4.a mojde dojmy,oficialne ROM-ky sa zdaleka nechytaju.jazyk cesky, bez lokalizacie(nespomaluje telefon)programy prehladne ulozene v priecinkoch,lepsia opera,netframework3.5 nainstalovane uzitocne programy-skoro vsetky prelozene,zasterka na tlacitkach pri volani-velmi prakticka vec(da sa zmenit) a najlepsie na zaver, volna pamat cez 100mega co pri oficialnej 1.93 bola okolo 50...nedostatky, zatial ziadne, snad taky malicky-obraz ciganky pri starte systemu Smile (da sa zmenit) ale urcite nejake najdem Wink
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt marec 18, 2009 12:08 am

No , som na Teba zvedavy s tou Erzikou Cool
Návrat hore Goto down
skkubo

skkubo


Počet príspevkov : 33
Registration date : 03.02.2009

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt marec 18, 2009 12:12 am

mal som erziku ale strasne sa mi hrial telefon pri telefonovani
bol uplne teply ani sa udrzat nedal
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt marec 18, 2009 12:59 am

skkubo napísal:
mal som erziku ale strasne sa mi hrial telefon pri telefonovani
bol uplne teply ani sa udrzat nedal
teraz mas aku?
Návrat hore Goto down
skkubo

skkubo


Počet príspevkov : 33
Registration date : 03.02.2009

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeSt marec 18, 2009 1:57 am

gego napísal:
skkubo napísal:
mal som erziku ale strasne sa mi hrial telefon pri telefonovani
bol uplne teply ani sa udrzat nedal
teraz mas aku?


oficial 2.03
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitimeŠt marec 19, 2009 12:10 pm

gego napísal:
a najlepsie na zaver, volna pamat cez 100mega co pri oficialnej 1.93 bola okolo 50...nedostatky, zatial ziadne, snad taky malicky-obraz ciganky pri starte systemu Smile (da sa zmenit) ale urcite nejake najdem Wink

Tu volnu pamat mas namysli asi "STORAGE" (ULOZISTE), co je vlastne zostavajuca volna cast ROM , cim menej je v instalacii ROM tym je zakonite vacsia, ale na beh systemu ma vplyv zostavajuca volna RAM, to je "PROGRAM" a tu mas asi taku istu ako ja s ofic ROM , okolo 50 MB.

Je to tak ?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





nová oficiálna ROMka Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
nová oficiálna ROMka
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Stranka HTC
» Romka 6.5 (aka je najlepsia)?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: