HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 pomoc pri prebereani hovoru

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
viki
Anonymný




pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimePi august 29, 2008 4:42 pm

Ahojte prosiim velke pekne ako sa da vypnut dotykovy display ked mi niekto vola stale zrusim dotykom hovor a mobil mam v puzdre poradte ako sa da prijat hovor len stalcenym tlacidla nie displaya dakujem...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimePi august 29, 2008 7:12 pm



Naposledy upravil riki1 dňa Št september 04, 2008 9:20 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
viki
Anonymný




pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeSo august 30, 2008 12:08 am

Mate niekto nejake riesenie na to neda sa to vypnut nejakym softwarom?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeNe august 31, 2008 10:50 pm

Neviem ci by toto nemohlo byt nahradnym riesenim, ale neskusal som ako sa to sprava.

Automatické uzamčení Diamondu
HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\BackLight, položka AutoDeviceLockEnable, nastavte hodnotu z původní 0 na 1. Jakmile displej u Diamondu zhasne, dojde automaticky k uzamčení přístroje.
Návrat hore Goto down
vikino
Anonymný




pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: hocor   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeUt september 02, 2008 5:11 pm

ale to len uzamkne telefon ked niekto zavola tak sa zase aktivuje display a prijmes hovor alebo zrusis hocicim aj dotykom tak to funguje aj pri normalnych telefonoch
Návrat hore Goto down
Dr.migi
Anonymný




pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeŠt september 04, 2008 3:19 pm



Tohle by mohlo byt reseni Smile
Návrat hore Goto down
Dr.migi
Anonymný




pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeŠt september 04, 2008 3:23 pm

akorat ten odkaz se nejak nezobrazil Smile

kód:
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=9072
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeNe september 07, 2008 8:24 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeNe september 07, 2008 10:38 pm

Nainstaloval som si tu deaktivaciu (zamknutie) displeya a tlacidiel pomocou krutenia mobilom co pisal Dr.migi, funguje to celkom dobre Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeSt september 17, 2008 4:44 pm

Tak uz je tu aj plne riesenie, ja som to neskusal,lebo pouzivat to zamknutie pomocou rotacie mobilu a som spokojny.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425650
Návrat hore Goto down
picko1
Anonymný




pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeŠt september 18, 2008 7:29 pm

Ahojte, am taku otazku, ked telefonujem zhasne mi displej a ked chcem hovor zrusit mam dost problem ho zase rozsietit aby som tam na obrazovke stlacil ukoncenie hovoru

ako toto riesite??
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeŠt február 26, 2009 6:32 pm

Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimePi február 27, 2009 1:02 am

riki1 napísal:
http://www.touchpro.cz/?p=clanek&id=7
ten slider mám automaticky po update ROM-ky na najnovšiu /2.03......../
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimePi február 27, 2009 1:04 am

picko1 napísal:
Ahojte, am taku otazku, ked telefonujem zhasne mi displej a ked chcem hovor zrusit mam dost problem ho zase rozsietit aby som tam na obrazovke stlacil ukoncenie hovoru

ako toto riesite??
displej rozsvietiš tlačidlom na hornej hrane /on/off/
resp. jednoduchšie je vypnúť telefón hardwarovým tlačidlom na ukončenie hovoru lol!
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimePi február 27, 2009 10:38 am

bladerunner napísal:
riki1 napísal:
http://www.touchpro.cz/?p=clanek&id=7
ten slider mám automaticky po update ROM-ky na najnovšiu /2.03......../

Ja viem , mne je to tiez na nic, kedze nepouzivam skin z TouchFlo pre telefon. Usetrim tym 10 Mb RAM.
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitimeSo február 28, 2009 2:07 am

riki1 napísal:
bladerunner napísal:
riki1 napísal:
http://www.touchpro.cz/?p=clanek&id=7
ten slider mám automaticky po update ROM-ky na najnovšiu /2.03......../

Ja viem , mne je to tiez na nic, kedze nepouzivam skin z TouchFlo pre telefon. Usetrim tym 10 Mb RAM.
tú "fintu" so šetrením RAM som tiež používal do posledného updatu, ale trocha mi vadilo, že telefon bol mimo TF3D a nezavibroval pri spojení hovoru.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pomoc pri prebereani hovoru Empty
OdoslaťPredmet: Re: pomoc pri prebereani hovoru   pomoc pri prebereani hovoru I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pomoc pri prebereani hovoru
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prijatie hovoru
» skusil uz niekto nahodit new ROM-ku ..neoficialnu
» iGO navigace
» Pomoc s internetom
» Potrebujem pomoc s ROM

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: