HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeŠt február 12, 2009 7:27 pm

http://www.mymobiler.com/

zatial to nemam odskusane .....


Naposledy upravil riki1 dňa So február 14, 2009 11:08 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeŠt február 12, 2009 8:45 pm

funguje pekne ! cheers

Takze mam obrazovku mobilu na PC a este k tomu mozem ovladat mysou z PC mobil, tak to je sileneeeee Laught
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeŠt február 12, 2009 11:15 pm

nejde to aj naopak? na starom SE W810i som mal funkciu vzdialene ovladanie - cez bluetooth som mohol ovladat media player, powerpoint alebo mys a niektore zakladne klavesy, pouzival som to napr. ked som pozeraval filmy v obyvacke, teraz po novom pozeram filmy z postele, trojmetrovy predlzovaci kabel na sluchatka a tri diely oblubeneho serialu, akurat zakazdym musim vstat z postele, ked to chcem pauznut, alebo natiahnut titulky
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeŠt február 12, 2009 11:28 pm

Touto aplikaciou to asi nejde, ale taku aplikaciu urcite najdes ak to potrebujes .
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimePi február 13, 2009 10:13 pm

Odkedy som sa zacal hrat s tymto programom, tak sa neviem zbavit ActyveSync , stale sa automaticky startuje na pozadi a rozculuje ma to ! Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimePi február 13, 2009 11:12 pm

no riki a mas taky polovicny tv out Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimePi február 13, 2009 11:46 pm

No ved hej, ako som patral po internete po TV out tak som to nasiel.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=412350&page=27
Návrat hore Goto down
veduci




Počet príspevkov : 20
Registration date : 05.02.2009

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeSo február 14, 2009 2:22 am

Papek napísal:
nejde to aj naopak? na starom SE W810i som mal funkciu vzdialene ovladanie - cez bluetooth som mohol ovladat media player, powerpoint alebo mys a niektore zakladne klavesy, pouzival som to napr. ked som pozeraval filmy v obyvacke, teraz po novom pozeram filmy z postele, trojmetrovy predlzovaci kabel na sluchatka a tri diely oblubeneho serialu, akurat zakazdym musim vstat z postele, ked to chcem pauznut, alebo natiahnut titulky

http://forum.touchpro.cz/viewtopic.php?f=10&t=34

toto by malo byt ono, idem to skusit, dam potom mozno vediet
Návrat hore Goto down
http://veduci.spaces.live.com/
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeSo február 14, 2009 11:07 am

Aaa som si tiez spomenul, ked som videl tie obrazky ze je aj tu o tom velka diskusia :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=427097&highlight=gremote
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeSo február 14, 2009 9:18 pm

skusal som ten soft a ide mi vsetko okrem toho GRace, nejde mi nainstalovat v PC program PPJoystick, ktory je k tomu potrebny... inak mam XP 64, mozno tam je daky problem s kompatibilitou, skusim to nahodit do Windows 7, co to spravi, ale moc velke sance tomu nedavam, asi to nema rado 64bit systemy
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimeNe február 15, 2009 9:36 pm

Dalsia moznost : EveryWAN-Remote
Návrat hore Goto down
mato27




Počet príspevkov : 1
Registration date : 10.05.2010

Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitimePo máj 10, 2010 7:05 pm

poradte mi nejde mi displey a potrebujem zenho vsetko vymazat a nevem jak to mam urobit pomoze niekto ??,
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.   Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Obrazovka mobilu na PC + software na ovladanie PC z mobilu (Gremote) v dalsich prispevkoch.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» MSN messenger/ ovladanie notebooku mobilom
» Video do mobilu
» SOFTWARE TOUCH PRO vhodne aj pre Diamond
» Nosenie mobilu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: DOWNLOAD-
Prejdi na: