HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 kde ho kupit?:)

Goto down 
+4
Papek
ovca
tazz
hejaaa
8 posters
AutorSpráva
hejaaa




Počet príspevkov : 4
Registration date : 30.08.2008

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeSo august 30, 2008 12:39 am

zdravim,
vie mi niekto poradit, kde ho kupit? resp. kde je to podla vas najvyhodnejsie:))
Návrat hore Goto down
spacko
Anonymný




kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeNe august 31, 2008 5:12 pm

diggi.sk alebo itonline.sk
Návrat hore Goto down
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeUt október 07, 2008 11:54 am

talkive.sk - tu som zatial nasiel najlepsiu cenu
Návrat hore Goto down
ovca




Počet príspevkov : 3
Registration date : 19.01.2009

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimePo január 19, 2009 10:04 pm

Cau, ja som kupil 2-mesacny z UK e-bay za 6000 SKK aj s postovnym.
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimePo január 19, 2009 10:53 pm

tak to si kupil vyborne... ja som zatial nasiel najnizsiu cenu v Ageme, pred vianocami ho mali za 8999 bez dane, cize 10700 s, tak som ho hned aj kupil, teraz isiel zase hore
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimePo január 19, 2009 11:02 pm

ja som ho kupoval tiez v ageme za tusim 8950 bez dane....tesne po vianociach siel este na par dni dole sice ani nie o stovku bez dane) a potom ho zdvihli...
Návrat hore Goto down
JohnyB19




Počet príspevkov : 5
Registration date : 09.01.2009

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 10:57 am

Čaute hošani vie mi niekto povedať kde je teraz najlepšia cena Diamondíííku. Hľadám ako .... ale všade zdražel.

Vedel by niekto dať adresu na tú Agemu (alebo web stránku)? Budem v piatok v Blave tak by som zašiel pozrieť. Náhodou cenu v Ageme neviete? ....

Dík čaf
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 8:41 pm

Agem je velkosklad, cize treba tam mat zaregistrovanu firmu a az potom ti nieco predaju.

konkretne ponuka v ageme

Cena tam je orientacna, t.j. odporucena pre koncoveho uzivatela, aktualna by mala byt 405,35 €/ 12211 Sk s DPH.
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
staf




Počet príspevkov : 15
Registration date : 11.01.2009

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeNe február 01, 2009 11:19 pm

stretli ste sa nikde s touto fajnovuckou verziou diamona? http://blogs.zdnet.com/mobile-gadgeteer/?p=1442 stale vaham co kupit.. v hre je diamond, omnia a kedze teraz dal orange do akcie touch pro tak som zacal aj nad nim uvazovat... ale tento diamond keby bol priblizne za cenu obycajneho diamonu tak vdaka baterke a tvaru by som ho hned zobral
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitimeNe február 01, 2009 11:34 pm

ten druhy diamond je sprint diamond, u nas ho predava T-mob pod nazvom MDA Compact IV, oproti klasickemu diamondu ma 1000 alebo 1100 mAh baterku a je hrubsi, oblejsi
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
iom1972




Počet príspevkov : 9
Age : 51
Location : Košice
Registration date : 30.01.2009

kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Kupa   kde ho kupit?:) I_icon_minitimePo február 02, 2009 1:21 am

Mne sa zatial podarilo nakúpiť do 270 eur na eBay a to mám už teraz 4 v mojom okolí ktoré som zhaňal. Posledne som kúpil vo Francii a trochu som bol sklamaný na to že trebalo prerobiť romku, ale z UK som mal super- stačilo unlack code a fachcia na 1.9...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kde ho kupit?:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde ho kupit?:)   kde ho kupit?:) I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kde ho kupit?:)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kde dostat kupit baterie do diamonda?
» Kupit HTC Touch Diamond ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: