HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Dairy




Počet príspevkov : 2
Registration date : 27.02.2009

HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] Empty
OdoslaťPredmet: HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]   HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] I_icon_minitimePi február 27, 2009 3:08 pm

Dobry den,

na uvod asi len tolko, ze HTC Touch Diamond som si kupil nie origos, ale cez EBay. V com sice moze spocivat koren problemu, ale to som skor vylucil, lebo mobil som mal uz nejaky ten mesiac.

Takze problem je pre mna osobne prakticky neznamy a neviem vobec prist na pricinu. Dva-tri dni dozadu som si ho zapal a neskutocne sekal a zamrzalo mi TouchFLO. Neskor, ked som myslel, ze je to baterkou, ktora by mohla byt prazdna, dal som ho na nabijacku. Po donabijani sa nic nezmenilo. Cely jeho system strajkoval. Nevedel som co mam uz urobit.

Nakoniec sa mi objavovali dokonca hlasenia o chybe nejakeho gwal.dll alebo exe to je neni som si isty a este jednoho. Na internete som si zistil ,ze je to subor, ktory pracuje aj s tym druhym (nepamatam si meno) a ma pod palcom graficku zalezitost mobilu.

Po vela neskutocne krutych pokusoch sa dostat ku korenu veci. (asi tak, ze zamrzol vzdy po niekolkych desiatkach sekund). Nakoniec sa mi podarilo ho naformatovat (alebo je tam podobna vec. Format internal storage,alebo nieco podobne. Tam sa daju vybrat tri polozky co vsetko "naformatuje"... mne islo iba jedno - to prve.) Po naformatovani som mobil normalne spustil a zacal sa test Touchscreenu a neskor nadstavenie casu atd. tam mi aj znova prvykrat zamrzol. Zufalost ma uz prekonala... jaj a chcel by som podotknut ,ze som si vsimol, este uplne sprvoty, ked som nevedel ani co sa deje, ze mi nechce nacitat pri zapnuti SIM kartu a ani tu 4GB kartu co je integrovana... nechapal som.

Teraz mi ako tak zapne cez velke mnozstvo pokusov som sa predral cez to uvodne nadstavenie - zacal sa Reinstall Windowsu - teda aspon mne to tak pripadalo. Uz som myslel ,ze je po probleme ,ale vsetko na novo. Nic nenacita (SIM) a niekedy zamrzne TouchScreen,takze ide ovladat ,len tlacitkami.

Chcel som preinstalovat Win. Pro 6.1 ,ktory som nasiel aj v cestine. (na mojom HTC je takisto Win takze to dufam nebude problem) Ibaze uz mi ho ani nedokaze najst aj napriek tomu ,ze nejako horko tazko ho zapnem a pri vyhodenom okne skustim ActiveSync na mobile (nie Harddisc) a problem je v tom, ze ako harddisc sa mi krvopotne dostane ako USB, ale bohuzial iba ten 4GB karta... ked dam to Sync tak mi ho moj Microsoft ActiveSync 4.5 vobec nedokaze najst.

Cize je pre mna nemozne dokonca aj ten windows preinstalovat. Som uz zufaly a neskutocne nahnevany ,lebo ten mobil nestal malo a nemam ho ako reklamovat. Ano, viem moja chyba. Nemam robit taketo kupi a pod komentare prosim nepiste. Tato chyba sa zjavila po dlhom case pouzivania a myslim ,ze je to problem s Windowsom.... Win na PC alebo na mobile uz viem, ze je to na stejno.


Prosim ak je tu niekto kto mi dokaze pomoct. Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]   HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] I_icon_minitimePi február 27, 2009 7:52 pm

Diamond nie je presne ako pocitac, takze s tou reinstalaciou Windows to asi tazko. Tu sa totiz robi instalacia novej ROM, ktorej sucastou je aj windows a vsetky ostatne aplikacie ktore su v tej ktorej ROMke.

Je tu toho uz popisane vela, takze najpr musis studovat a potom sa do toho pusti.

Vzdy ked mas nejaky problem tak musis napisat aku ROM mas v Diamonde, lebo takto je tazke radit, ale najprv zacni studovat na tomto aj na inych forach, lebo bez prace nie su kolace No
Návrat hore Goto down
Dairy




Počet príspevkov : 2
Registration date : 27.02.2009

HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]   HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] I_icon_minitimeSo február 28, 2009 12:24 pm

Oh, prepac za moju lajckost ,ale ten mobil je az prilis na mna mozno. Embarassed

Tak ja mam obtiaze to normalne pustit ,ale mam chvilu cas kym mi to zamrzne. Neutral

Takze otazka je:

Co je to ROM a kde pozriem aky je Question
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]   HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] I_icon_minitimeSo február 28, 2009 1:01 pm

Start-setting-system-device information

Ja nie som velky odbornik, ale vytusil som nasledovne veci pri pouzivani Diamonda :


Diamond ma ROM pamat(256MB) a RAM pamat(196MB) a potom este Internal storage (4GB).

ROM je vlastne akoby "instalacne CD-cko" operacneho systemu Windows mobile plus vsetkych programov, ktore sa rozhodol tvorca ROMky do nej pribalit . Je to cast pamate ROM len na citanie, avsak je mozne ju aj prepisat na to urcenym programom, cize nahrat novu ROM(instalacky WM plus programov).


Ak to viete lepsie tak ma opravte.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]   HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)] I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HTC TOUCH DIAMOND [gwal.exe a ine problemy (prosim o surnu pomoc)]
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
» HTC Touch diamond Sprint
» Kupit HTC Touch Diamond ?
» DOPLNKY TOUCH DIAMOND
» HTC diamond touch a GPS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: