HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC

Goto down 
+2
riki1
marekr1702
6 posters
AutorSpráva
marekr1702

marekr1702


Počet príspevkov : 13
Age : 41
Registration date : 12.11.2008

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimeSt marec 04, 2009 8:20 pm

Prosim vas ,,skuste mi poradit ako nastavit Activesync alebo nastavenia priamo v Settings/cnonnetcions v Diamonde aby som mohol telefon prepojit z PC a normalne surfovať ked mam v telefone predplateny 1GB Dat na mesiac..
Zatial sa mi podarilo vymazat omylom vsetky moje kontakty z Mobilu ako som sa hral z nastaveniami roznych profilov pri pridavani modemu či niečo podobne,, (chvala mal som zalohu staru sice 4 mesiace ale aspon nieco Smile))

Alebo mi prosim vas poslite nejaky link na stranku kde sa toto už riešilo,,

dakujem,,s pozdravom Marek
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: Re: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimeSt marec 04, 2009 9:15 pm

Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: internet sharing   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimeŠt marec 05, 2009 3:04 pm

po update na novu ROM-ku 2.03........
mám po pripojení k PC v ponuke 3 možnosti:
A.disk drive
B.activesync
C.internet sharing
myslím, že C je správne lol!
malo by to riešiť tvoj problém. odskúšané to však nemám, lebo teraz nemám dátový program.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: Re: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimeŠt marec 05, 2009 5:01 pm

Mame to aj my stari 1.93 - kari , v Programs - Internet Sharing , ale tiez som to neskusal, lebo zatial nemam dovod .
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: Re: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimeŠt marec 05, 2009 11:10 pm

funguje to, musis mat nainstalovany active sync lebo inak sa nepripoji
Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: Re: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimePi marec 06, 2009 8:21 pm

a v settings -> connections -> USB pri activ sync zaskrtnute nieco ako povolit rozsirenu sietovu funkciu...v anglictine to je "Enable advanced network funvtionality"
potom po pripojeni na activ sync rezim a zosynchronizovani spustis ten program internet sharing, vyberes sy typ pripojenia a das connect (pripojit) odskusane na Vodafone CZ s GPRS Web (ktory pouziva aj EDGE Laught ) a funguje to dobre...
Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: Re: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitimePo december 21, 2009 4:14 pm

Dakujem santa , za pomoc. vcera som si aktivoval znova po dlhom case O2 internet a konecne az ked som si precital toto vlakno som to rozbehal, trosku zlozite ale aspon ze funkcne Smile king
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC Empty
OdoslaťPredmet: Re: ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC   ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: