HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Admin

Admin


Počet príspevkov : 5
Registration date : 09.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeSo august 09, 2008 8:34 pm

Stale mi vypisuje chybu 8000ffff
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeUt august 19, 2008 9:47 pm

Dari sa niekomu synchronizovat Diamond s Exchange serverom (kalendar) pomocou Active Sync ?

Mne totiz satale vypisuje tu nestastnu chybu 8000FFFF.
Návrat hore Goto down
eca




Počet príspevkov : 6
Registration date : 13.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeUt august 19, 2008 10:10 pm

riki1 napísal:
Dari sa niekomu synchronizovat Diamond s Exchange serverom (kalendar) pomocou Active Sync ?

Mne totiz satale vypisuje tu nestastnu chybu 8000FFFF.


Ahoj,
najskor daj vediet, ci si niekedy obdrzal SMS z Orange, kde sme udajne mali dostat heslo na pripojenie sa k Internetu. Ak si to dostal a tak skusas prepojenie s Outlook, tak si o nejaky ten krok predo mnou a poradit Ti neviem.
Ja si zajtra vo firme budem ziadat spristupnenie na Internet pre nasu domenu a podla toho budem dalej skusat prepojenie a dam vediet vysledok.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeUt august 19, 2008 10:20 pm

eca >

ziadnu taku SMS som nedostal, ale ta synchronizacia by mala fungovat aj vtedy ked sa pripojis so svojim notebookom na nasu VPN , spojis Diamond napriklad cez USB (Active Sync) s notebookom a spustis synchronizaciu cez Active Sync, ale nejde to ani za ....... Evil or Very Mad

S mojou starou P900 kou to slo na prvy pokus, a nemusel som ani zadavat meno Exchange servera Neutral
Návrat hore Goto down
eca




Počet príspevkov : 6
Registration date : 13.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeUt august 19, 2008 10:35 pm

[quote="riki1"]eca >

Mozem vyskusat pripojenie na nasu VPN so spojenim Diamondu cez USB, ako pises, ale aj tak si myslim, ze potrebujeme to heslo. Zajtra Ti dam vediet.
Návrat hore Goto down
eca




Počet príspevkov : 6
Registration date : 13.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeSt august 20, 2008 7:14 pm

Ahoj,
pozri do firemnych mailov a odosli poziadavku na aktivaciu dat svojho MT. Cim skor.
Po aktivacii dostaneme SMS a v nej heslo, aby sme spristupnili Outlook.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeSt august 20, 2008 7:22 pm

diki eca sunny
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitimeŠt august 28, 2008 9:35 pm

Tak uz som na to prisiel preco mi ta synchronizacia nesla a preco mi s P900 (mojim starym mobilom) isla okamzite na prvy pokus.

Pretoze P900 synchronizovala kalendar s mojim notebookom bez opytania a Diamond mi dal moznost vybrat si ze skade chcem kalendar synchronizovat a ja som si vybral firemny Exchange server a s tym to takto nejde.

Takze riesenie je nasledovne, pripojim sa notebookom na firemnu VPN, nastartujem Outlook, pockam kym sa zosynchronizuje s mojim notebookom, potom pripojim cez USB k notebooku cez Active sync Diamond (musim mat nastavene v Active sync na notebooku , ze chcem synchronizovat kalendar z pocitaca a NIE z Exchange servera) a kalendar sa zosynchronizuje A JE TO cheers

Na mobile totiz nemam pripojenie na internet (zatial). Ja som si myslel, ze ak som notebookom pripojeny na firemny Exchange server a Diamondom cez Active Sync k notebooku, tak to pojde priamo z Exchange servera do Diamondu a aj to skoro islo iba mu nieco chybalo ku stastiu What a Face
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.   Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problem so synchronizaciou kalendara s Microsoft Exchange.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Audio odkazovka s rozdelovanim podla cisla
» aktualizacia microsoft.NET compact Framework
» Problem so SKYPE
» Problem s .exe

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: