HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 youtube a orange

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
glsweb




Počet príspevkov : 9
Registration date : 04.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeŠt september 04, 2008 4:40 pm

nevie mi niekto poradit preco mi nejdu prehrat youtube videa?
samotna aplikacia mi ide, viem aj vyhladavat, ale ked kliknem na samotne video, otvori sa mi prehravac, ale video nejde prehrat a zobrazi sa mi len hlaska: connecting... a po cca 1 minute: connection failed, hoci som pripojeny..
pouzivam oragne world.
Návrat hore Goto down
strunal
Anonymný




youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeUt september 09, 2008 12:12 pm

Cau. Takze s tymto mam problem aj ja. Mam prednastavene 2 spojenia na Orange. jedno je Orange World druhe Orange Internet (stadardne to ma diamond prednastavene v sebe). V nastaveni spojenia si mozes nastavit to preddefinovane cez co to ma ist.
Takze k tvojmu problemu.
Pokial mas nastavene Orange World, kliknes na aplikaciu youtube, mozes vyhladavat a nenacitas video.
Ak si prednastavis Orange Internet, tak zasa nejde vyhladavat ale idu pozerat videa, ktore som si nacital najprv prave cez Orange world. Zatial neviem ako to dat dokopy aby fungovalo aj vyhladavanie a aj streaming Laught
Takze kto viete ako na to, dajte vediet. Diky
Návrat hore Goto down
prevod




Počet príspevkov : 2
Registration date : 08.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeSt september 10, 2008 12:45 pm

mne to robi takisto ... mam orange world a nejdu mi prehrat ...
zaujimave ale je ,ze cez orange world sa mi pripaja cez EDGE , co je to iste pripojenie ako je aj orange internet ...pravdepodobne budu rozdielne pristupove body ...

este chcem vyskusat ako to pojde mne cez sluzbu orange internet , ale zatial ju nemam nastavenu a automaticky mi nastavilo len orange wolrd...
Návrat hore Goto down
glsweb




Počet príspevkov : 9
Registration date : 04.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeSt september 10, 2008 12:54 pm

este jedna cudna vec. nejde streamovat ani vsetky TV vysielania co ponuka samotny orange..
idu mi napr. tieto: TA3, CT24, Ocko, Music box.
nejdu napr. tieto: STV, JOJ a markiza (Vazeny zakaznik, vas telefon nepodporuje tuto sluzbu. pre viac informacii kliknite sem)

stanovisko pomaranca je ze kedze tento typ telefonu nepredavaju, tak ani nepodporuju.. Sad
Návrat hore Goto down
Strunal
Anonymný




youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeSt september 10, 2008 1:50 pm

To viem, zistil som to tiez. Volal som tam :-(

Inak mne samotne HTC nastavilo vsetky pripojenia. Orange Internet a aj Orange World. Len som to nevedel prepnut. Takze skus toto.
Mozna ti to pomoze:
Start/settings/pripojenie/pripojenia/spresnenie/vybrat siet
Az v tomto okne je to mozne menit pripojenia, inak zobrazuje len vzdy akutalne pripojenie, co je v tvojom pridape Orange World!
Tu si zvol Pre pripojenie na internet pouzi nasledujuce nastavenie: vyber Orange Internet
A skus stream z youtube.

Inak MMS mi tiez nechodia. Ako si na tom ty? ak vies ako na to, pisni mi sem pls.
Návrat hore Goto down
glsweb




Počet príspevkov : 9
Registration date : 04.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeSt september 10, 2008 3:37 pm

skusal som uz aj ja zamienat tie pripojenia, ale streamovanie nejde ani tak.

MMS mi bez problemov chodia. nic som nenastavoval.
Návrat hore Goto down
Strunal




Počet príspevkov : 2
Registration date : 10.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: youtube   youtube a orange I_icon_minitimeŠt september 11, 2008 1:38 pm

Tak som to konecne rozbehal. Vyriesila to nova verzia ROM, ktoru som si nainstaloval zo stranky HTC.
Urobil som upgrade z 1.37.497.3 na 1.93.....
Nasledne po upgrade som nastavil len preddefinovany Orange Internet v pripojeniach a fici to ako ma. Pravdepodobne bol problem niekde v preklade jazyka preco to nechodilo. Teraz mam diamond v anglickom jazyku. Pokial by si chcel slovencinu or cestinu, musis ju doinstalovat.
napr. tu:
http://rapidshare.com/files/13349605...estina_cab.zip
Oba soubory CZ lokalizace nainstalovat a pak restart. Následně naskočí nabídka výběru jazyka, CZ, SK,atd. zvolíte, proběhne další instalace a je to

Pred updatom je dobre si urobit zalohu (myslim, ze je na to soft od HTC). Vsetko sa mi zmazalo okrem fotiek a videii, takze teraz nastavovat zasa znova :-D
Pristroj funguje presne tak isto, len sa mi zda prostredie TouchFLO rychlejsie ako predtym.
Návrat hore Goto down
glsweb




Počet príspevkov : 9
Registration date : 04.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeŠt september 11, 2008 1:58 pm

Strunal napísal:

Pred updatom je dobre si urobit zalohu (myslim, ze je na to soft od HTC). Vsetko sa mi zmazalo okrem fotiek a videii, takze teraz nastavovat zasa znova :-D
Pristroj funguje presne tak isto, len sa mi zda prostredie TouchFLO rychlejsie ako predtym.

OK, dakujem za radu, ale co to znamena ze vsetko zmazalo?
aj take nastavenia ako kontakty, smsky, rychle volby, mesta pre pocasie?
Návrat hore Goto down
Strunal




Počet príspevkov : 2
Registration date : 10.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeŠt september 11, 2008 2:51 pm

Zmazalo sa to co bolo ulozene na telefone. Presne: kontakty, sms, mms, nastavenia, ucty na email, vsetky instalacie ... zbytok je taky isty
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeSo október 04, 2008 10:09 am

Pre YouTube treba mat zvolene pripojenie pre internet "ORANGE INTERNET" (nie Orange world) a mne to tak fachci bez problemov, ale treba mat dobry 3G signal .
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimeSo október 04, 2008 11:26 am

glsweb napísal:
este jedna cudna vec. nejde streamovat ani vsetky TV vysielania co ponuka samotny orange..
idu mi napr. tieto: TA3, CT24, Ocko, Music box.
nejdu napr. tieto: STV, JOJ a markiza (Vazeny zakaznik, vas telefon nepodporuje tuto sluzbu. pre viac informacii kliknite sem)

stanovisko pomaranca je ze kedze tento typ telefonu nepredavaju, tak ani nepodporuju.. Sad


mozes my povedat kde toto Orange ponuka ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimePo október 06, 2008 12:37 pm

Návrat hore Goto down
glsweb




Počet príspevkov : 9
Registration date : 04.09.2008

youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitimePo október 06, 2008 12:48 pm

riki1 napísal:

mozes my povedat kde toto Orange ponuka ?

mas na mysli sledovanie TV cez mobil?
cwap.orangeportal.sk - zive TV vysielanie
Návrat hore Goto down
Sponsored content





youtube a orange Empty
OdoslaťPredmet: Re: youtube a orange   youtube a orange I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
youtube a orange
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s Wi-Fi
» ORANGE Pausal START
» aj vam sa spomaly phone po spusteny YOUTUBE?
» Flash Lite 3.1 - Pozeranie flash videi (YouTube, Metacafe, ...) v Opere

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: