HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 O2 internet

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimeUt apríl 07, 2009 10:15 pm

len tak pre upozornenie, O2 poskytuje za 6 euro mesacne neobmedzene pripojenie k internetu... skoda ze to je len EDGE, ale ide to celkom v poho
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimeSt apríl 08, 2009 4:40 am

EDGE je velmi spolahlive pripojenie, len na sucasnu dobu uz velmi pomale .
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimeSt apríl 08, 2009 3:41 pm

ved narazal som na tu rychlost Smile
Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimePi jún 05, 2009 2:19 pm

riki1 napísal:
EDGE je velmi spolahlive pripojenie, len na sucasnu dobu uz velmi pomale .

Ja testujem O2 internet v autobuse alebo rano ked si pozeram pocasie a casto mi to neide, je to vytazenostou signalu v Bratislave? Ake skusenosti mate ostatni s tymto internetom?
Rychlost je pomala ale to mi neprekaza len by to malo ist stale a nie ze je to 50 na 50%. study Question
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimePi jún 05, 2009 4:28 pm

v bratislave sa mi este nestalo ze by mi to neslo... nejde to len na Orave vo velkych kopcoch, ale tam nieje signal skoro ziadny... je pomaly, ale ja som s nim spokojny
Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimeSt jún 10, 2009 2:29 pm

mihalko napísal:
v bratislave sa mi este nestalo ze by mi to neslo... nejde to len na Orave vo velkych kopcoch, ale tam nieje signal skoro ziadny... je pomaly, ale ja som s nim spokojny

Mne sa to stava casto ze to neide. Mozem mat nieco nastavene inak ako ty?
Ked si si zaplatil tych 6eur tak si nieco menil v nastaveni? Ja nie, len som si tukol na pocasie a pekne mi ho nacitalo
a internet mi siel. Ale casto sa stava ze proste neide. Neviem zistit ze preco , ci je slaby signal alebo pretazena siet.
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimeSt jún 10, 2009 7:17 pm

no ak by bola pretazena siet neslo by to ani mne... pozri si nastavenia internetu na stranke www.sk.o2.com (sms nastavenie mi nefungovalo) a skus skontrolovat ci nemas nejake sproste radio a ak ano nahrat lepsie..
Návrat hore Goto down
FunThomas




Počet príspevkov : 2
Registration date : 30.06.2009

O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitimeSt júl 15, 2009 2:59 pm

Dnes cez obed som bol v predajni v Auparku a rozpraval som sa s chlapikom, ze mam tieto problemy.
Povedal, ze dovod je, ze O2 niekedy pouziva T-Mobile siet (hovoril, ze tak 2-3 mesiace a uz tento problem nebude).
Zatial mi poradil, ze treba mat manualne vyhladavanie siete, Settings->Phone a zalozka Network (to som mal) a potom po kliknuti na Set Networks zrusit oznacenie pri T-Mobile SK.
Uvidim, ci to pomoze.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





O2 internet Empty
OdoslaťPredmet: Re: O2 internet   O2 internet I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
O2 internet
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ACTIVESYNC 4.5+Surfovanie na PC
» DIAMOND A INTERNET.
» Internet Explorer v Diamonde .
» Wap,Internet - kamen urazu
» hudba a internet explorer 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: