HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 diamond alebo diamond pro

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
gego
Anonymný




diamond alebo diamond pro Empty
OdoslaťPredmet: diamond alebo diamond pro   diamond alebo diamond pro I_icon_minitimeNe september 07, 2008 10:18 pm

ahojte, planujem si kupit htc, ale neviem ci diamond alebo diamond pro (moc nepisem takze hw klavesnica nerozhoduje) skor rozhoduje pamat, mozno aj dioda na foto(ale asi moc toho neosvetli)
mate niekto skusenost s oboma diamanami?poradte... a este kde by sa dal ohnat najlacnejsie.dakujem
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

diamond alebo diamond pro Empty
OdoslaťPredmet: Re: diamond alebo diamond pro   diamond alebo diamond pro I_icon_minitimeNe september 07, 2008 10:34 pm

Ja som si nekupil PRO preto,lebo som chcel stihly mobil (predtym som mal P900 a tehlu nosit vo vrecku uz nechcem). Cital som niekde recenziu , a zevraj fotky z PRO su horsie Question
Návrat hore Goto down
gego
Anonymný




diamond alebo diamond pro Empty
OdoslaťPredmet: Re: diamond alebo diamond pro   diamond alebo diamond pro I_icon_minitimeNe september 07, 2008 10:39 pm

u mna tiez na 99 percent diamond a u mna tiez rozhoduje hrubka, bude to moj prvy telefon s os aj kvoli tomu ze tie ostatne boli doteraz velke.inak najlacnejsi som nasiel na diggi, moze byt?
Návrat hore Goto down
hejaaa




Počet príspevkov : 4
Registration date : 30.08.2008

diamond alebo diamond pro Empty
OdoslaťPredmet: Re: diamond alebo diamond pro   diamond alebo diamond pro I_icon_minitimePo september 08, 2008 12:58 pm

ja mam pro a som celkom spokojny:) na diodu pri fotaku nedam dopustit, tak isto ako na vacsiu pamat a HW klavesu:)) skoda len tej velkosti a hmotnosti. kazdopadne to nie je az take katastrofalne pokial sa s tym nechystas pravidelne behat:))
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

diamond alebo diamond pro Empty
OdoslaťPredmet: Re: diamond alebo diamond pro   diamond alebo diamond pro I_icon_minitimeUt september 09, 2008 6:18 pm

pamat 4 giga je malo???
Návrat hore Goto down
Sponsored content





diamond alebo diamond pro Empty
OdoslaťPredmet: Re: diamond alebo diamond pro   diamond alebo diamond pro I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
diamond alebo diamond pro
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
» Hodnotenie Diamonda po asi dvoch mesiacoch pouzivania .
» Zmena jazyka na ENG alebo CZ
» Bateria, staci alebo nestaci ?
» kde najdem cesky alebo slovnensky navod na upgrade rom ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: