HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share

Svojvolne vypinanie Bluethoot

Goto down 
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1

Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSt september 10, 2008 3:35 pm

V poslednom case sa mi sem tam samo od seba vypne Bluetooth v Diamonde. Z pociatku mi to urcite nerobilo, ale po tom ako som sa skusal pripojit s Bloototh k PC (ftp) , tak mi to zacalo robit. Nastavil som sice nastavenia tak ako boli predtym (vypol som FTP) ale aj tak mi to sem tam urobi. Pouzivam v aute hansfree (PARROT) a tak mi to vadi. Mozno su aj na vine nejake aplikacie co som medzicasom nainstaloval na Diamonda, vyuzivaju G-senzor .(merac zrychlenia, uzamkynanie rotaciou mobilu a rotacia displeya aj v ostatnych aplikaciach)

MAte tiez nejaku podobnu skusenost ??? pale
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSo september 13, 2008 4:07 pm

...... a stale sa mi to Bluetooth samo od seba vypina a neviem prist na to , ze preco Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSo september 13, 2008 6:41 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimePo september 15, 2008 12:02 pm

Tak uz som to asi vyriesil, cez Advanced config som v sekcii Bluetooth vypol "OBEX" a asi to pomohlo Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeŠt september 18, 2008 8:13 pm

Tak som to neporiesil No bluetooth sa mi zase vyplo uz dva krat Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSt október 15, 2008 2:19 pm

Odkedy mam 3G SIM kartu , tak Bluetooth sa mi prestalo samovolne vypinat cheers
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimePi december 26, 2008 1:09 pm

Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Svojvolne vypinanie Bluethoot
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: