HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Problem z HTC diamond

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
007ToMMaS




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.11.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 10, 2010 5:45 pm

Laught mne prisiel za tyzden Smile keby urobili hned na prvy krat to co mali tak by som bol spokojny Smile
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 13, 2010 2:27 pm

vo stvrtok mi prisiel telefon, tlacitka mi vymenili, a ako co som parkrat skusil myslim ze uz fungovali dobre, ale neviem ci ten co rozoberal telefon bol nejaky amater ale teraz mi stylus ide do telefonu velmi tazko, nieco tam totiz zavadzia, predtym to vcuclo samo, ten magnet, a teraz to musim tlacit dovnutra ..v pondelok im ho idem zaniest späť Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
007ToMMaS




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.11.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 13, 2010 2:38 pm

tak to vie potesit..... Laught
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 13, 2010 8:38 pm

ty sa nesmej si nedopadol lepsie Laught
Návrat hore Goto down
007ToMMaS




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.11.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 13, 2010 11:34 pm

ale sak to je ich vec Laught ja som neplatil ani DPD ani nic Laught tak ma to niako netrapi Laught ked si to nevedia urobit poriadne tak to je ich problem Laught
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimePi marec 05, 2010 3:40 pm

vcera som si vyzdvihol moj MDA ...problem bol ze sa zle zasuval stylus, vratili mi ho s vyjadrenim "poukazovana zavada sa neprejavila" pritom teraz vsetko funguje dobre Laught ..nechapem
Návrat hore Goto down
007ToMMaS




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.11.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeNe marec 14, 2010 12:38 pm

Laught moj slape tak ako ma Smile Laught chcelo by to este jednu reklamaciu Smile Laught nech uz mam 3:D
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeUt marec 16, 2010 10:58 pm

no vidis mozno preto napisali ze "popisana zavada sa neprejavila" aby sa to neratalo ako reklamacia heh ..potom mozem vypytat novy telefon ze Laught ..este keby daco odislo tak by bolo dobre Laught Laught
Návrat hore Goto down
007ToMMaS




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.11.2009

Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitimeUt marec 16, 2010 11:28 pm

Laught ta jedna reklamacia by sa zisla veru Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problem z HTC diamond - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem z HTC diamond   Problem z HTC diamond - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problem z HTC diamond
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Problem s videom
» Problem s .exe
» Audio odkazovka s rozdelovanim podla cisla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: