HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Sledovanie stavu prevolaných minut...

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
wrx11




Počet príspevkov : 1
Registration date : 31.12.2009

Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitimeŠt december 31, 2009 4:02 am

Zdravim vas...
Nedavn som si zohnal HTC DIAMOND no neviek nikde najst kde sa sleduju vsetky prevolane minuty a pripadne ako sa vynuluju...Dakujem
Návrat hore Goto down
Gyrxiur




Počet príspevkov : 25
Registration date : 01.02.2009

Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitimeSo január 09, 2010 3:40 am

no na to som ani ja neprisiel Laught
Návrat hore Goto down
MiroS




Počet príspevkov : 12
Registration date : 16.11.2008

Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitimeSo január 09, 2010 11:30 am

stlac tlac. na volanie tam je Call history, petom vprvo dole menu a Call Timers a mas tam pocitadlo minut, treba davat bacha lebo je dost nepresne. Alebo sa treba poobzerat po externej aplikacii.
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitimeUt január 12, 2010 2:44 pm

No ale neda sa zistovat nieco ako mesacna spotreba. To proste nejde... Sad
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitimeUt január 12, 2010 2:45 pm

A este cez tu historiu hovorov, a pocet minut mi to robi taku vec, ze ked telefonujem dlhsie ako 10 minut, zle mi to priratavalo asi len 2 minuty...
Návrat hore Goto down
MiroS




Počet príspevkov : 12
Registration date : 16.11.2008

Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitimeUt január 12, 2010 6:12 pm

Ano, robi to pocitadlo hluposti. Ked na zac. zuctovacieho obdobia vynulujes tak mas, skoro spotrebu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sledovanie stavu prevolaných minut... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sledovanie stavu prevolaných minut...   Sledovanie stavu prevolaných minut... I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sledovanie stavu prevolaných minut...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: