HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 FaceDownMuteRing

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

FaceDownMuteRing Empty
OdoslaťPredmet: FaceDownMuteRing   FaceDownMuteRing I_icon_minitimePo september 22, 2008 6:39 pm

Stala sa mi taka zaujimava vec.v registroch som si zmenil FaceDownMuteRing z 1(default) na 0 takze pri obrateni telefonu sa stisi zvonenie.vsetko fungovalo ok.potom som si nainstaloval Advanced Configuration Tool 3.2 (tam sa da tiez face down upravit) ked som si pozrel nastavenia v Advanced Configuration Tool 3.2 tak tam bolo FaceDownMuteRing=no (dosledok nuly v registroch) ked som dal v Advanced Configuration Tool 3.2 FaceDownMuteRing=yes(default) zmenilo sa to v registroch na 1 a to obratenie funguje pri 1.zaujimave :lol:
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

FaceDownMuteRing Empty
OdoslaťPredmet: Re: FaceDownMuteRing   FaceDownMuteRing I_icon_minitimePo september 22, 2008 6:45 pm

logicky by to malo fungovat pri "1", tak ako mas teraz.
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

FaceDownMuteRing Empty
OdoslaťPredmet: Re: FaceDownMuteRing   FaceDownMuteRing I_icon_minitimePo september 22, 2008 7:11 pm

no ale podla navodu na smart wiki to fungovalo opacne.pri 0 a skutocne to islo pokial som nenainstaloval adantage confg. no nevadi hlavne ze to ide.inak na tom smartwiki sa vela veci deaktivuje 1 Idea
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FaceDownMuteRing Empty
OdoslaťPredmet: Re: FaceDownMuteRing   FaceDownMuteRing I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
FaceDownMuteRing
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: