HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie

Goto down 
+6
silvia
l.bondor
gego
Matuldo
riki1
qiuntana
10 posters
AutorSpráva
qiuntana




Počet príspevkov : 9
Registration date : 28.09.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeNe október 05, 2008 11:54 pm

ahojte,

na http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-diamond

som nasiel navod na pridanie mesta do pocasia.
vsetko preslo ok, az na .NET Compact Framework 3.5. stiahol som ho z ofic. stranky a fesak hadze hlasku ze to nie je pre pocket pc

vie niekto ako to urobit, zda sa mi malo mat kosice a ba

dik
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 9:35 am

stiahni z tadeto :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=e3821449-3c6b-42f1-9fd9-0041345b3385

je to msi subor, takze spustit instalaciu na PC a potom ked sa najblizsie pripojis s Diamondom cez ActiveSync k PC , tak sa to nainstaluje na Diamonda automaticky.
Návrat hore Goto down
qiuntana




Počet príspevkov : 9
Registration date : 28.09.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 9:51 am

presne tak som to urobil,

ale wheather database editor mi vyhlasuje chybu ze potrebujem novsiu verziu net framework..

no nic idem to skusat

ale dakujem
opat raz si pomohol
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 10:00 am

musi ti to frcat alien , ked aj mne to frci (sice este sa potrapis aj s tym editorom databazy) :

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Sshot022
Návrat hore Goto down
Matuldo




Počet príspevkov : 20
Registration date : 03.10.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 1:22 pm

tak ked byvas v nejakej hornej marikovej tak to tam asi nebude:P
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 3:11 pm

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Sshot023
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 4:53 pm

nazov mesta si mozes dat aky chces, s tym na mna nechod Laught
teraz vazne pocasie funguje aj ked tam das malu dedinu, napriklad ja som dal zilinu a dedinu asi 7 km od ziliny a fungovalo to, porovnaval som ,ci sa to nahodou nevztahuje na vecsie mesto najblizsie pri dedine, ale nevztahuje, mal som tam maly rozdiel v teplote Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 6:04 pm

Zalezi len od toho, ci ta dedina ma kod v Accuweather, ale ak nema, tak si tam kludne daj najblizsie mesto a napis nazov svojej dediny, vsak ved pocasie si vasa dedina urcite neobjednava zvlast u toho najvyzsieho Laught (iba zeby babky v kostole nieco vybavili clown )
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo október 06, 2008 6:06 pm

viem ako to funguje, ja som tym chcel popisat moj pokus bounce mam tam nastavene dve najblizsie mesta, keby nahodou......... Laught
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: pridanie mesta do touchFLO   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeŠt október 16, 2008 1:28 pm

stiahol som, instaloval som to, ale mesta mi to nenahodilo. Ako dalej?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeŠt október 16, 2008 2:07 pm

asi v strede tejto stranky to mas popisane:

http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-diamond
Návrat hore Goto down
silvia




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.10.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi október 31, 2008 10:17 pm

ahojte.nahodila som si tam svoje mesto ide konkretne o Topolcany.vsetko ok aj mi ukazuje TO,ale nesnima pocasie... pod nazvom mesta mam IDS_SATE_0.... neviete preco?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi október 31, 2008 10:35 pm

Kod pre Topolcany je tento :

EUR|SK|LO000|Topolcany


si to skopiruj, lebo tam je O aj nuly
Návrat hore Goto down
silvia




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.10.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi október 31, 2008 11:13 pm

chybala mi tam jedna 0 a namiesto rovnych ciarok som mala lomene,ale i tak to nejde
Návrat hore Goto down
silvia




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.10.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeSo november 01, 2008 4:19 am

UZ VIEM KDE JE CHYBA..editor mi sice nainstalovalo v poriadku ale ten druhy program mi nechce nainstalovat v kuse to hadze error.skusala som to stiahnut cez pocitac i priamo z mobilu a nic...budem sa asi musiet zmierit s BA a KE..
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeNe november 02, 2008 10:22 pm

silvia napísal:
UZ VIEM KDE JE CHYBA..editor mi sice nainstalovalo v poriadku ale ten druhy program mi nechce nainstalovat v kuse to hadze error.skusala som to stiahnut cez pocitac i priamo z mobilu a nic...budem sa asi musiet zmierit s BA a KE..

Ja som si tam pridal 5 miest. Ale to aj uplne dediny. A potom mi spravilo napriklad tu istu chybu ako tebe pri Banskej Bystrici.
Takze neviem.

Skus si tam dat ine mesto ci pojde.
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeŠt november 06, 2008 1:00 pm

silvia napísal:
ahojte.nahodila som si tam svoje mesto ide konkretne o Topolcany.vsetko ok aj mi ukazuje TO,ale nesnima pocasie... pod nazvom mesta mam IDS_SATE_0.... neviete preco?

tiez mi to robilo,ale resetol som touchFlo ,potom znova nacitalo povodne nastavenia, bolo sice treba znova zadat vsetky mesta co som chcel ale uz to facha
pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Pocko10
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
jury7




Počet príspevkov : 2
Registration date : 18.02.2010

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePo február 22, 2010 9:38 pm

Ja som bol uspesny, len som sa nervoval prave s tymi rovnymi lomitkami, kym som na to prisiel Smile ale uz mi svieti krasne Zvolen, dakujem
Návrat hore Goto down
Lubo954




Počet príspevkov : 6
Registration date : 05.08.2010

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi august 06, 2010 5:18 pm

Mohol by niekto dat kod Banskej Bystrice??? Na tom accuweather sa nejako neviem k tomu dopracovat. Dakujem
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi august 06, 2010 6:11 pm

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Sshot000v
Návrat hore Goto down
Lubo954




Počet príspevkov : 6
Registration date : 05.08.2010

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi august 06, 2010 7:14 pm

Dakujem:) uz mi to ide Smile
Návrat hore Goto down
v1r00z




Počet príspevkov : 1
Registration date : 09.09.2010

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimeŠt september 09, 2010 1:28 pm

Neviem nájsť ten Acu Weather kód pre kRásno nad Kysucou,
http://www.accuweather.com/cs/sk/zilinsky/krasno-nad-kysucou/quick-look.aspx

PLS HELP Sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitimePi september 10, 2010 1:19 pm

EUR|SK|LO000|KRASNO NAD KYSUCOU


tu na tejto stranke sa to da zistit :

http://www.accuweather.com/rss-center.asp
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie   pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pridanie vlastneho mesta do touch flo pocasie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
» Pocasie a prehliadac ,fotak
» ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D
» HTC Touch diamond Sprint

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: