HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 pozor!!!!!!!!

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitimeSt október 08, 2008 1:06 pm

predvčerom v noci a včera doobeda sa mi extrémne rýchlo vybíjala batéria v Diamonde. v noci sa od cca 00.30 hod. do 06.30 hod. vybila zo 75% na 1% !!! ešte ma ráno zobudil budík. pritom boli neaktívne všetky moduly-phone,BT aj wifi, tzn. PDA bolo v airplane mode, všetky programy boli ukončené, aktívny bol len budík, displej vypnutý.
potom ráno som ho zapol až v práci, pripojil k PC a nechal nabíjať - trvalo to až cca 3.5 - 4 hodiny, po odpojenmí opäť rýchle vybíjanie, pritom zapnutá len telefonická časť, BT a wifi vypnuté, na pozadí bežal len Ariel battery, ináč nič. nechcelo sa mi veriť, aby bateria odišla už po 3 mesiacoch. začal som rozmýšľať, kde môže byť problém, či som niečo nové nenainštaloval, čo by mohlo robiť problém. tak som si spomenul, že prešdchádzajúci deň som inštaloval gMeter, ale nepodarilo sa mi ho spustiť, lebo chcelo novy NetFramework, tak som to nechal tak, že ďalší deň nainštalujem ten nový NetFramework, či ako sa to presne volá. okrem toho som bol ešte večer v Nay kúpiť MP3 player /Sandisk Sansa Clip 4GB- na behanie, teraz v dobrej cene 1590Sk, sorry za reklamu/ a mal som PDA pripojené k ich počítaču, lebo som si chcel skopírovať nejaké MP3-ky a vyskúšať zvuk nového prehrávača, pričom ma predavač varoval, že či nemôže dôjsť k zavíreniu PDA-čka, ale ja som to ignoroval.
tak som odinštaloval gMeter a je opäť všetko v poriadku, batéria vydrží opäť približne toľko čo predtým.
z toho mi vyplýva, že ten gMeter, hoci nebol spustený, mi zrejme vybíjal batériu - zaujímavé.
skúšal ho ešte niekto? Question
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitimeSt október 08, 2008 7:31 pm

Aky gmeter mas na mysli, lebo ja mam nainstalovane az dva, ale ty mas na mysli asi ten novy (este nedokonceny) s tym velmi peknym designom. Mne to s baterkou nerobi nic. No ale ja mam aj .net aky mam byt.
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitimeSt október 08, 2008 8:01 pm

už som nainštaloval ten net compact framework, potom skúsim aj ten gMeter ešte raz nainštalovať Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitimeSo október 11, 2008 10:21 am

bladerunner>

tak ako baterka ????
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitimeSo október 11, 2008 11:05 am

gMeter som ešte nereinštaloval, takže dobre. vydrží cca 1 deň. k nabíjačke pripájam zvyčajne v noci a je mi jedno keď idem spať či je baterka ešte 35% alebo 5%, nabijem ju a je pokoj
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitimePi november 07, 2008 11:16 am

Návrat hore Goto down
Sponsored content





pozor!!!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pozor!!!!!!!!   pozor!!!!!!!! I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pozor!!!!!!!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: