HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
burnmail
Anonymný




Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? Empty
OdoslaťPredmet: Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?   Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? I_icon_minitimeSo október 18, 2008 5:19 pm

Chcem sa opytat majitelov tohto telefonu :
1. Ako si poradi s nekomprimovanym videom vo formate avi/mpeg
2. Ak pozerate video vo formate 16:9 ci su tie cierne pasy velmi velke alebo sa to da pozerat a ak by sa dalo keby ste mohli natocit video ako to asi vizera lebo som nic take nenasiel na nete .

Dakujem Smile
Návrat hore Goto down
burnmail123




Počet príspevkov : 4
Registration date : 18.10.2008

Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?   Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 11:04 pm

zabudol som sa predtym prihlasit , prosim ak s tym mate skusenosti tak napiste , dakujem
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?   Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? I_icon_minitimePo október 20, 2008 2:21 pm

to 16:9 si mozes pozriet tu , druhy obrazok :

https://diamond.slovakforum.net/forum-f1/topic-t44.htm

mpeg (a v postate vacsinou aj avi) su komprimovane videa, nekomprimovane videa maju velky datovy tok a to na PDA asi tazko pojde plynule, nechapem naco by ti to bolo, take nieco prehravat.

toto nie je videokamera ale smartfone, fotky sa daju robit celkom fajn ale video, to len ked nieco nahras velmi z blizka, inac tam toho vela neuvidis, som skusal nahravat na leteckom dni , nejake letiace lietadla (lietali celkom blizko nad zemou) ale aj tak bolo prd vidno Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
burnmail123




Počet príspevkov : 4
Registration date : 18.10.2008

Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?   Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? I_icon_minitimeUt október 21, 2008 9:32 pm

ok super , diky moc . To nekomprimovane video som myslel tak ze stiahnem nejaky DivX z netu a aby som ho nemusel zmensovat (rozlisko , kvalita ) aby islo plynule .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?   Ako prehrava video  (aj nekomprimovane) ? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ako prehrava video (aj nekomprimovane) ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Video do mobilu
» video download
» Ako dat video do mobilu ?
» kodeky na video
» TF3D vs. Video

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: