HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeSo október 18, 2008 5:59 pm

Chystam sa kupit jeden z tychto fonov a neviem sa rozhodnut ktory...
Zatial som nakloneny k tomu HDcku, v ageme ho maju (od 29.10.) za 19000, ale oplati sa dat za vacsi displej a SD slot o 5000 viac?
Pozeral som si nejake videorecenzie a pri prehravani divx na HDcku bolo videit sekanie, Diamond prehrava divx plynulo ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeSo október 18, 2008 7:29 pm

Napriklad normalny divx film , ktory som skopiroval z PC (Divocaci) ide pekne plynulo a pritom je velmi kvalitny obraz, cize vyzera akoby velke rozlisenie, ale napriklad moje video, co som natacal Hi8 videokamerou a previedol do divx tak to prehrava trhane a pritom je podstatne menej kvalitne, takze je to zavysle od bohvie coho Suspect

Asi je to dane tokom video dat a ked je kvalitna konvezia do divx tak vyzera kvalitnejsi obraz pri mensom toku dat.
Návrat hore Goto down
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 12:04 am

A nepomoze ani ked zmenis kvalitu? Ja mam HTC S310 (orange SPV C100) a niektore videa prestanu trhat ked v TCPMP znizim kvalitu.
Este by som sa rad spytal na klavesnicu.
Da sa na tej Diamondovej pisat aj rukou, alebo je to ovela jednoduchsie so stylusom? (myslim tym pisat tak ze by som nemusel kazde druhe pismeno opravovat)
A co opera? Da sa normalne ficat aj s tym 2.8 displejom, alebo treba vsetko zoomovat?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 12:21 am

Zmenit kvalitu nepomaha, da sa pisat aj rukou, ale lepsie je so stylusom, ja pisem so stylusom, v opere musis zoomovat.
Návrat hore Goto down
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 8:35 am

Asi si pockam na to HDcko...
Dik za pomoc.
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 8:42 am

riki1 napísal:
........ v opere musis zoomovat.
alebo si nastavíš v settings-display-mobile view a potom zoomovať nemusíš rabbit
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 9:12 am

... len potom je cela stranka "pochaba" a napriklad z obrazkov – grafov nic nevycitas,lebo sa nedaju zvacsit. Inac na HD budes musiet zoomovat tiez,myslim.
Návrat hore Goto down
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimeNe október 19, 2008 11:10 pm

Cital som si taku minirecenziu a vraj sa to da pozerat aj bez zoomovania.
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimePo október 20, 2008 1:03 am

však ti hovorím, že sa dá, ale v režime "mobile view". nastavíš si to priamo v prehliadači, a potom sú stránky proispôsobené veľkosti a rozlíšeniu displeja, a ty iba skroluješ hore alebo dole. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitimePo október 20, 2008 9:01 pm

Tusim mas pravdu, tie riadky su trochu inde pozalamovane ako na PC, ale na prvy pohlad to nevidno Shocked
Normalne som si myslel ze tie stranky tak maju vyzerat...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?   HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HTC diamond touch a GPS
» Kupit HTC Touch Diamond ?
» Kryt HTC TOUCH DIAMOND
» DOPLNKY TOUCH DIAMOND

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: