HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Otázka na Diamond

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
peter
Anonymný




Otázka na Diamond Empty
OdoslaťPredmet: Otázka na Diamond   Otázka na Diamond I_icon_minitimePo október 20, 2008 4:06 pm

Dobry den.Chcel by som si kupit novy mobil len neviem ci Samsung Omnia alebo HTC diamond.Poradil by mi niekto ktory?A este otázka na diamond ake su jazyky v Diamonde je tam aj slovensky? a ci je spolahlive GPS do auta a ci ide dobre wi-fi cez Orange HotSot.Dakujem za odpoved.
Návrat hore Goto down
peter
Anonymný




Otázka na Diamond Empty
OdoslaťPredmet: Este nieco   Otázka na Diamond I_icon_minitimePo október 20, 2008 4:12 pm

Prepacte ale zabudeo som este na otazocku ci sa daju meniť témy(napr. cierna ako je na bielu atd.) a ci klavesnica moze byt na lezato.Dakujem
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

Otázka na Diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázka na Diamond   Otázka na Diamond I_icon_minitimePo október 20, 2008 10:41 pm

ad omnia alebo diamond? myslím, že sú tak rozdielné, že si ani navzájom nekonkurujú. veľké rozdiely - rozmery, podpora micro sd, displej,.... priamou konkurenciou omnie je skôr HTC touch HD.
ad jazyk - ja mám anglickú ROM, ale teraz sa už predáva aj so slovenskou lokalizáciou, takže máš na výber.
ad GPS-na autonavigáciu je perfektný, softvér si môžeš vybrať aký chceš. ja mám sygic mcguider, skúšal som aj igo8.
ad wifi-wifi funguje bez problémov. akurát, že dosť žerie batériu. temer denne sa pripájam k internetu doma cez wifi. samozrejme nie je problém aj na hocijaký free hotspot, čo som napríklad využíval na dovolenke v zahraničí.
ad témy-nejaké témy sa dajú meniť, ale myslím, že sú to témy windovsáckej obrazovky. čiže keď máš aktívne touch flo3D /čo je vlastne nadstavba/, toto ostáva čierne. rabbit
Návrat hore Goto down
burnmail123




Počet príspevkov : 4
Registration date : 18.10.2008

Otázka na Diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázka na Diamond   Otázka na Diamond I_icon_minitimeUt október 21, 2008 9:38 pm

Temy sa daju menit aj na Touch Flo 3D , miernou upravou . Na xda developers sa to riesi

// alebo aj tu si ich stiahni ake sa ti pacia
kód:
http://www.thetouchblog.com/TF3D/main.html
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Otázka na Diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otázka na Diamond   Otázka na Diamond I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Otázka na Diamond
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» otazka - format telefonnych cisel
» Otazka - today screen setting
» diamond alebo diamond pro
» TV OUT pre Diamond
» Hodnotenie Diamonda po asi dvoch mesiacoch pouzivania .

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: