HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 kde dostat kupit baterie do diamonda?

Goto down 
+2
l.bondor
tazz
6 posters
AutorSpráva
mr.slim
Anonymný




kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeSo október 25, 2008 12:09 am

Basketball No Mad
Návrat hore Goto down
tazz




Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.10.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeNe október 26, 2008 12:05 pm

agem.sk
talkive.sk
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: kde dostat kupit   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeNe október 26, 2008 4:49 pm

itonline.sk
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeNe október 26, 2008 5:52 pm

na it-cku su drahe najdes aj za 950 ale nie je to moc velky rozdiel co sa tyka vydrze.len nikde nepisu aky je potom telefon hruby stou 1350 bateriou Suspect
Návrat hore Goto down
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeNe október 26, 2008 7:48 pm

gego napísal:
na it-cku su drahe najdes aj za 950 ale nie je to moc velky rozdiel co sa tyka vydrze.len nikde nepisu aky je potom telefon hruby stou 1350 bateriou Suspect

ja tam mam 1800 a je hruby presne ako nokia N95
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeNe október 26, 2008 9:37 pm

to je asi kolko? a kolko vydrzi ta 1800? ja som si chcel kupit 1350 ale pocul so ze tam je minimálny rozdiel vo vydrzi.
takze zatial mam tu povodnu.ta 1800 asi nie je original ze?aky je tam kryt(myslim kvalita, ci nevrzga...)
Návrat hore Goto down
mr.slim
Anonymný




kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeNe október 26, 2008 10:56 pm

ja tiez uvazujem o tej 1350..chelo by to napisat maila aky je rozmer tej baterky
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeŠt november 13, 2008 6:58 pm

Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeUt december 23, 2008 12:59 pm

No s tym elcell-om to neodporucam riskovat, zaplatilo som ju 19.11. dnes je 23.12. a stale nic, vcera som poziadal o refound na paypale, tak uvidime...
a mimochodom uz to aj deklaruju Quantity: 0 available
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeUt december 23, 2008 6:36 pm

tiez by som prijal daku slusnu baterku... ta 1350 mAh sa rozmerovo podoba na povodnu, tak snad pasne... ale taka 1800, mmm, tu by som bral, ale urcite by som tam nechcel mat ten ohavny vystupok, to radsej budem fungovat na slabsej
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeUt december 23, 2008 7:21 pm

tu 1800 som videl aj bez vystupku, cely kryt je vacsi.
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitimeUt december 23, 2008 8:02 pm

uau, to by bolo uz lepsie, zavisi od vyslednej hrubky, par mm navyse by som este zniesol... ked tak hodim report, co som na Ebay objavil... ale najprv stavat stromcek santa
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Sponsored content





kde dostat kupit baterie do diamonda? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde dostat kupit baterie do diamonda?   kde dostat kupit baterie do diamonda? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kde dostat kupit baterie do diamonda?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» STAV BATERIE
» kde ho kupit?:)
» Kupit HTC Touch Diamond ?
» VODOVAHA DO DIAMONDA
» EDITOR REGISTROV do Diamonda

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: