HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D

Goto down 
+4
SedyMrak
l.bondor
gego
riki1
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimePi január 16, 2009 11:08 am

Ano pouzivam telefon mimo TouchFlo a pamat sa vracia na 52-55 % priblizne.

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Sshot000wj6
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeSo január 17, 2009 7:35 pm

Ja pouzivam TF3D, bez toho to nie je ono, to by som mohol mat hociake lacne PPC...
Jo inak finesa mi ako som vyssie pisal slape, avsak som si uvedomil ze neslapu vychytavky typu pri nadviazani spojenia zavibruj, ponukni ulozenie kontaktu pri neznamom cisle, stlmenie zvonenia pri prevrateni na brucho a pri vytiahnuti stylusu za hovoru otvor notes Sad
To vsetko bolo asi spate s tym aby pouzival TF3D telefon Sad A dost mi chyba to zavybrovanie pri nadviazani spojenia...


Jo a zaplnenie pamati sa mi vracia na cca 54-55%


Naposledy upravil SedyMrak dňa Ne január 18, 2009 8:29 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeNe január 18, 2009 4:32 am

ja som nad vypnutim TF3D ani len neuvazoval, prakticky vsetky vychytavky telefonu su zabudovane v nom... inak mam zopar aplikacii, ktore sa spustaju automaticky pri spusteni, zmenena tema, hodiny atd, zamok klaves ako na iPhone a pamat je skoro vzdy zaplnena na 57% a zatial som sa nestretol s niecim, zeby pamat chybala
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
l.bondor




Počet príspevkov : 67
Registration date : 15.10.2008

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 12:58 am

gego napísal:
Konecne mam riesenie na nevypinanie aplikacie telefon po ukonceni hovoru.
"HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Phone\Skin" kde je REG_DWORD hodnota "Enabled", tak ju zmente z 1 na 0
sice hovory pojdu mimo skinu 3dflo(klasika win 6) ale to vobec nevadi.sice v task manager bude app otvorena, ale v "show proces" ma zanedbatelnu velkost.odskusane santa


Pls poradte ako to mam urobit???
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeUt február 24, 2009 6:31 pm

gego napísal:
Konecne mam riesenie na nevypinanie aplikacie telefon po ukonceni hovoru.
"HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Phone\Skin" kde je REG_DWORD hodnota "Enabled", tak ju zmente z 1 na 0
sice hovory pojdu mimo skinu 3dflo(klasika win 6) ale to vobec nevadi.sice v task manager bude app otvorena, ale v "show proces" ma zanedbatelnu velkost.odskusane santa


hosi,nemmate nejaku finesu aby sa pri vypnutom ovladani telefonu cez TF3D isla ovladat hlasitost sluchatka pocas hovoru?
bo ked mam tu gegovu finesu nastavenu rak ked pocas hovoru stlacim bocne tlacidlo na hlasitost tak ovladam iba system volume a nie hlasitost hovoru ako to bolo predtym...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeUt november 17, 2009 12:34 am

Caute, zaujimalo by ma ako sa vam podarilo v standardnom Task manageri dostat sa k procesom. Mam Task manager verziu 2.1 build 34563 ale nemozem sa dostat k procesom iba k zoznamu programov. Diky.
M.
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeUt november 17, 2009 11:58 am

vyber si nejaky odtialto
Návrat hore Goto down
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimePi november 20, 2009 2:06 am

diky za tip, ale nenasiel som co by som potreboval. V podstate ako sa pise v tejto teme po restarte mam zaplnenie pamate na 55% ale po nejakych 1-2 dnoch uz je to cez 70%. V standardnom task manageri sa mi nezobrazuju procesy, iba programy. Chvilu som mal nainstalovany memmaid a tam som si to viac-menej vedel rucne pokillovat co som si myslel ze je zbytocne, ale to bola len trial verzia....
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimePi november 20, 2009 2:46 pm

Návrat hore Goto down
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimePi november 27, 2009 11:18 pm

super, diky, funguje to Smile
Návrat hore Goto down
hatalik

hatalik


Počet príspevkov : 5
Age : 31
Registration date : 16.04.2011

ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 2:27 pm

touch flo je podla mna uplne na nic ... vzhladovo sa mi to vobec nelubi ja ocenim standardny windows mobile ziadne prikraslenia zo sprostym touchflo ...spomaluje to mobil a az take vyuzivatelne to neni...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D   ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ZIVOT BEZ TOUCH FLO 3D
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
» HTC Diamond 2
» HTC TOUCH DIAMOND
» htc touch diamond

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: