HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ste spokojni?

Goto down 
+13
marekr1702
Denis_ba
MatejJ
staf
Screamy
JohnyB19
SedyMrak
Kvako
Papek
gego
riki1
mr.slim
mihalko
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePo január 12, 2009 4:15 am

s tym piatym bodom som to myslel tak, ze som chcel daky telefon okolo desiny, tych 10700 s danou bolo ako-tak prijatelne, ked uz boli tie vianoce... su ludia, ktori vyhodia za telefon aj 15 tisic, no momentalne mi pride tato cena uz trochu nadhodena, kedze siel uz aj o daco lacnejsie a konkurencia nespi, vychadzaju stale nove modely...

Diamond treba proste brat tak jak je, neni ani z daleka dokonaly, ale taky telefon jednoducho nenajdes, treba si urcit priority a podla toho vyberat, u mma jednoznacne zvitazil vdaka rozmerom, displeju, dizajnu, vela spravila znacka - HTC je proste spicka, ovladaniu, rychlosti a chcel som WM - kompatibilita s PC, rozne formaty - kodeky, aplikacie atd. ... foto by som nedal ani + ani -, kedze ja si na to moc nepotrpim, fotky robi vonku velmi pekne, no vecer je to bieda, no aj tak by som povedal lepsi priemer s pomedzi toho, co je na trhu, ale zase prisvetlenie je celkom skoda ze chyba, ja som mal zase W810i, na tom telefone mi chybalo len wifi a v poslednom case vecsi displej... no a mal uz vyse 2,5 roka, takze uz to bolo strasne obohrane

Ty si zas v negativach spominal baterku, to je jasna vec, jednoducho je mala a kvoli rozmerom telefonu asi lepsia ani byt nemoze, skoda, kryt objektivu - objektiv je dost maly a zapusteny, o ten by som sa moc neobaval, na starej W810i tiez nebol kryt a s dakymi skrabancami cez objektiv problem nebol a ten bol asi 2x vecsi. Inak ten displej, to som tiez dakde cital, ze je z tvrdeneho skla, na dotyk aj tak posobi, ked som sa hral s dakym PDAckom, tak dotykovy displej bol akoby makky, tu je to v pohode, no na skusku klucom si budes musiet zohnat dakoho ineho :-P

Inak tie tlacidla, neviem, co ludom az tak na nich vadi, jediny problem som mal, ze v kritickej chvili vo Wormsoch som omylom stlacil aj daco ine... skusim popozerat zajtra recenzie, ake choroby im vytykaju, ja sa fakt nemam na co moc stazovat, proste ich zapasovali do dizajnu a nesu vystupene a maju dotykove koliesko, ako mavaju HPcka, prakticke pri zoomovani stranok, aj ked som viac zvyknuty na dvojklik.
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePo január 12, 2009 3:44 pm

este ja tu napisem nieco.staf, nieco k tomu "blbne" je to zariadenie s OS takze to vela napoveda.kazdy z nas do neho instaluje hromadu roznych aplikacii, ci uz kvoli tomu ze ich potrebuje, kvoli zabave, alebo len tak zo zvedavosti, poviem za seba, telefon mam asi 4 mesiace.ked som ho kupil, nainstaloval som tam hromadu aplikacii, z toho asi 75% som viac ako raz nepouzil,jednoducho zvedavost.vtedy sa mi stalo to "blbne" takze som pouzil hard(po mesiaci pouzivania).niekto z nas to tiez prehnal pri zmene temy a hups "blbne"takze to nie je tym ze by blbol samotny os a nedalo by sa s tym nic urobit, iba servisny zasah (myslim tym prepalit soft ako je to u klasickych telefonoch).
tie tlacitka sa im fakt nepodarili hlavne hore a dole, ale da sa na to zvyknut(chvalim dotykove koliesko) po nainstalovani malej aplikacie sa aj smerove tlacidla zmenia na dotykove app sa vola MOBIE SRC GSCROOL
baterka je fakt slaba alebo diamond ma velku spotrebu Laught
telefon by som kupil znovu.mozno by som uvazoval aj nad HD ale musel by som ho porovnat
pri kupe telefonu si musis uvedomit na co ho budes pouzivat, je to moj prvy telefon s OS kvoli velkosti.vsetky telefony s OS boli doteraz velke tehly, to bol dovod preco je prvy.ak potrebujes telefon hlavne na fotenie alebo hudbu, diamond si nekupuj,ak potrebujes iba GPS a nie Win mobile, kup si navigaciu a telefon v akcii, ale ak chces telefon hlavne pre pracu,zabavu, dizajn a sem tam na hudbu, foto a navigaciu tak nevahaj.
Návrat hore Goto down
staf




Počet príspevkov : 15
Registration date : 11.01.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePo január 12, 2009 4:45 pm

gego: pod blbnutim som myslel ine "nevysvetlitelne" spravanie ako to ked tam mas milion blbosticiek. som predsa tiez dlhorocny pouzivatel windowsu takze v tomto smere mi je jasne co znamena "blbnutie"
na fotenie ho nechem, sice potesi ked moze clovek spravit momentku ktoru moze pozriet aj na pocitaci, ale od kedy mam kvalitny fotak tak sa tym 2mm objektivom v telefonoch len smejem :lol: to preco uvazujem nad diamondom je preto ze som zastancom all in one. naco kupovat navigaciu za 8 a potom este telefon za neviem kolko (vzdy sa v akciach pozeram po high end a nie po telefonoch za 0,03e) a neviem co este ked to mozem mat v vsetko v jednom (a nakoniec to vyjde aj lacnejsie)
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePi január 16, 2009 1:53 am

staf-potom ake blbnutie mas ma mysli, napis konkretne.k tej navigecii-pytal si sa ci to je polnohodnotnou nahradou.sw ano, hw nie!maly displej, preto som pisal, ak potrebujes navigaciu pouzivat casto tak je lepsie kupit si ju osve, stoji od 150€ .a teraz kupis aj HIGH telefon od 0,03€
Návrat hore Goto down
Denis_ba




Počet príspevkov : 2
Registration date : 21.01.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeSt január 21, 2009 11:46 pm

caute, tak ja prave uvazujem o Diamonde pre telefonovanie, pracu a sem tam zabava - video, fotky. Rad by som sa spytal ako je na tom Diamond po stranke Office - Excel, Word, Power Point, pripadne dalsie kancelarske aplikacie PDF a pod.
na navigaciu si kupim radsej samostatne zariadenie, pretoze pouzivat vsetko v jednom ma teda nelaka.

dik
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 1:40 am

Denis_ba napísal:
caute, tak ja prave uvazujem o Diamonde pre telefonovanie, pracu a sem tam zabava - video, fotky. Rad by som sa spytal ako je na tom Diamond po stranke Office - Excel, Word, Power Point, pripadne dalsie kancelarske aplikacie PDF a pod.
na navigaciu si kupim radsej samostatne zariadenie, pretoze pouzivat vsetko v jednom ma teda nelaka.

dik
Je to klasicke WM, takze ma Pocket Office... Mam odskusane POwerPoint, funguje v pohode, Word ani Excel som zatial neskusal.
Na mojej ROM-ke je aj AcrobatReader. Zatial som neskusal.
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 8:42 pm

Acrobat funguje tiez bez problemov, mam asi 10 prezentacii v PDF a funguju rovnako ako na PC.
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 11:29 pm

Papek napísal:
Acrobat funguje tiez bez problemov, mam asi 10 prezentacii v PDF a funguju rovnako ako na PC.

jj predvcerom ma zachranil na skuske I love you I love you
Návrat hore Goto down
Denis_ba




Počet príspevkov : 2
Registration date : 21.01.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePi január 23, 2009 11:57 pm

mihalko napísal:
Papek napísal:
Acrobat funguje tiez bez problemov, mam asi 10 prezentacii v PDF a funguju rovnako ako na PC.

jj predvcerom ma zachranil na skuske I love you I love you

tak dik, uz len najst cez koho si ho kupit za dobru cenu a je to Laught
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeSo január 24, 2009 1:33 am

na tvojom mieste by som chvilku pockal este, bol uz aj lacnejsi a myslim, ze uz drahsi nebude, mozno za chvilu spadne dole... napr. v ageme sice je v ceeniku, ale nedostupny, radsej pockaj, aku cenu daju, ked im dojde... inak u HTC ma hneva jedna vec, ze ono tie modely ked su novinky, tak ich maju vsade, ale tak za pol roka to ledva kupis
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
JohnyB19




Počet príspevkov : 5
Registration date : 09.01.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt január 29, 2009 5:10 pm

Čaute šetci.....
Tak už padlo rozhodnutie. Beriem Diamondííííka king .... uvažoval som aj nad Omniou ale je to "piece of shit" customizing 0%. Big displej ale No

Ak má niekto tip na dobrú cenu sem s ním.... bounce
Návrat hore Goto down
marekr1702

marekr1702


Počet príspevkov : 13
Age : 41
Registration date : 12.11.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: SPOKOJNOST   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt január 29, 2009 9:13 pm

OSOBNY nazor,,
VYUZIVAM ho uz pol roka a nenasiel som na nom žiadnu chybicku doposial..
Je miliada aplikacii a GPS a ked ma niekdo 1GB dat za 99 Sk z t-debilu tak ma vyhrate,,SKYPE,ICQ, MAILI, FACEBOOK chlapci a dievčata to je Zavislosť na mobile ..!!!

Pocitujem že bez neho sa normalne nezaobídem takže asi budem musiet ist na liečenie
Návrat hore Goto down
paulie55




Počet príspevkov : 3
Registration date : 01.02.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: rychlost a sviezost WM 6 a video   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 01, 2009 7:35 pm

caute vsetci,

tuho rozmyslam o jeho kupe, ale v niektorych reakciach pri jeho recenziach co som popozeral sa vyjadrovali niektori ze maju problem napriklad s rychlostou operacneho systemu, respektive ze niektore operacie trvaju velmi dlho a to aj take dolezite veci ako odozva po kliknuti na prijatie hovoru atd. nemal som ziadne mda/mobil s WM takze neviem ci je to tak vzdy alebo co..
chcel som sa len opytat ci je ten OS fakt taky pomaly, ci je to take drasticke, alebo teda ci sa to neda nejak upravit a zmenit nastaveniami a pohranim sa trochu s tymto pristorojom.

tiez som nasiel ze ludia vytikali ze prehravanie videa neni uplne v poriadku, teda ze je dost rozmazane, alebo pri pohyboch neni dobre vidno, len ked obraz sa ustali a rychle sceny su katastrofa. je to naozaj tak? alebo zalezi od prehravaca? mali ste podobrne problemy? ake mate skusenosti? viem ze to neni pristroj primarne na zabavu a pozeranie videa, ale tak ja to urcite budem chciet vyuzit minimalne na niaky filmik alebo serial obcas, a stym rozlisenim by to mohlo byt prijemne pozeranie..

tak dufam ze mi pomozete v mojom rozhodovani..
dik moc
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 01, 2009 9:33 pm

ja by som druhy krat ani nezavahal... zboznujem ho, teda moj subjektivny nazor ti asi moc nepomoze Laught
Návrat hore Goto down
paulie55




Počet príspevkov : 3
Registration date : 01.02.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: ale pomozes   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 01, 2009 9:50 pm

ale pomozes, mne zaujima aj subjektivny nazor:)

verim ze je to pecka a ze by si nevahal druhykrat,
ale co sa tyka tych veci co som pisal, s tym mas ake skusenosti?
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 01, 2009 11:39 pm

paulie55 napísal:
ale pomozes, mne zaujima aj subjektivny nazor:)

verim ze je to pecka a ze by si nevahal druhykrat,
ale co sa tyka tych veci co som pisal, s tym mas ake skusenosti?

jedine citit nejaku tu sekundicku ked zdvihnes hovor, a pri skladani je to podobne... ale je to vec na ktoru sa da zvyknut, a diamond nieje moje prve pda, bolo to aj na mojom SPV m3100 teda predpokladam ze je to vsade.... ostatne veci ako pomalost systemu alebo tak, zalezi ako sa o to staras, pokial tam nahras milion programov ako ja, citit, ze o nieco pomalsie sa otvara zoznam programov (logicke Smile) ale inak manilla sama o sebe mi fici uplne v pohode, a to este nemam ani tu najnovsiu verziu (predpokladam, pretoze viem o bugu ktory uz ma byt opraveny)

len tak mimochodom, kamos ho vcera videl, a pred chvilkou mi volal kde som ho zohnal Smile
Návrat hore Goto down
paulie55




Počet príspevkov : 3
Registration date : 01.02.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: aha   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 01, 2009 11:48 pm

oukej, tak som si aj myslel a dufal ze to neni drasticke Smile

teraz ma este napadlo, ked vravis ze tam mas veela programov, staci ti ta pamat? nemyslim len na programy ale vsetko, mapy, video, mp3, atd. lebo to je podla mna najvacsie minus.. podla mna su 4gb zufalo malo aspon teda pre mna, keby tam bol aspon slot na kartu, tak ok..


a este ma napadlo, kde si ho teda zohnal?Smile
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 01, 2009 11:54 pm

ja som mal doteraz v pda 2 GB kartu, a ta mi tiez uplne stacila, teraz ak sa nemylim mam nejake giga v diamonde volne pretoze ho proste nepotrebujem...

zober si ze ked nahras igo, nepotrebujes mat mapy celeho sveta... ked niekde ides tak si ich tam nahras, potom vymazes... ja mam mapu sloveska a ceska, co je dokopy asi 30 MB...

mam tam dva giga hudby, co k prehravaniu uplne postacuje... ked omrzi, nahram z pocitaca inu...

zvysok zaberaju programy, ktore su uplne malinke, takze ziadny problem... vsetky instalacky mam ulozene v nom, aj ked neviem naco, proste este som nepotreboval ziadne miesto...

takze pre mna, je 4 GB uplne postacujuce, nemam s tym uplne ziadny problem, a to diamond vyuzivam hlavne na telefonovanie, prehravanie hudby a obcas navigaciu... a este menej obcas na pisanie sms Laught

ale kazdopadne pockaj co ti napisu ini, ktori teraz nesedia na pocitaci, urcite sa dozvies ine zaujimave veci

EDIT: ked tak uvazujem, mal by som si konecne tu manillu upgradnut Laught dik ze si ma do toho dokopal Laught:D:D
Návrat hore Goto down
Gyrxiur




Počet príspevkov : 25
Registration date : 01.02.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePo február 02, 2009 6:25 pm

zajtra mi pride diamond, moje prve pda, snad som neurobil chybu, jooj, uz sa tesiim, a rovno sa opytam, ako sa blokuje klavesnica na nom?
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimePo február 02, 2009 7:19 pm

Gyrxiur napísal:
zajtra mi pride diamond, moje prve pda, snad som neurobil chybu, jooj, uz sa tesiim, a rovno sa opytam, ako sa blokuje klavesnica na nom?

tym ze vypnes display Laught
Návrat hore Goto down
MiroS




Počet príspevkov : 12
Registration date : 16.11.2008

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 03, 2009 6:41 pm

marekr1702 napísal:
OSOBNY nazor,,
VYUZIVAM ho uz pol roka a nenasiel som na nom žiadnu chybicku doposial..
Je miliada aplikacii a GPS a ked ma niekdo 1GB dat za 99 Sk z t-debilu tak ma vyhrate,,SKYPE,ICQ, MAILI, FACEBOOK chlapci a dievčata to je Zavislosť na mobile ..!!!

Pocitujem že bez neho sa normalne nezaobídem takže asi budem musiet ist na liečenie

Ako si spokojny s hlasitostou, existuje nejaka aplikacia na vacsiu hlasitost. Dik.
Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 03, 2009 10:19 pm

mihalko napísal:
Gyrxiur napísal:
zajtra mi pride diamond, moje prve pda, snad som neurobil chybu, jooj, uz sa tesiim, a rovno sa opytam, ako sa blokuje klavesnica na nom?

tym ze vypnes display Laught

Da sa aj dlhsim podrzanim tlacidla na zrusenie hovoru, ak si to nastavenie nezmenis....Plus su app na automaticke blokovanie alebo na blokovanie ked zasunies stylus.....ak nepouzivas TF3D tak aj na today screen WM sa da nahodit priama volba zamknutia.....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ste spokojni? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ste spokojni?   Ste spokojni? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ste spokojni?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: