HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 VS o instalacii

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Screamy

Screamy


Počet príspevkov : 37
Registration date : 04.12.2008

VS o instalacii Empty
OdoslaťPredmet: VS o instalacii   VS o instalacii I_icon_minitimeŠt december 25, 2008 10:32 pm

Custe, mohli by ste mi helpnut. Diamonda mam od stera, kraaasny mobil uz som ho 3x nabijal bo ho mam stale v ruke. Zajtra ideme prec, na chatu kde neni telka, net a to az do noveho roka Suspect Preto som si na nete pozhanal hry, programy na diamonda. A tu sa dostavame k problemu vecina hier a programou je zlozonych s jedneho .xml suboru a velkeho mnozstva .0xx. Hed to nakopcim do diamondu a otvorim then subor nazvany setup thak sa ho pokusi otvorit v priehladaci, a dal nic. Preto mi pls helpnite ako to dostat do mobilu aby to frcalo kludne staci link na web s touto problematikou, len nie po anglycky. Diiiki .)
Návrat hore Goto down
Screamy

Screamy


Počet príspevkov : 37
Registration date : 04.12.2008

VS o instalacii Empty
OdoslaťPredmet: Re:   VS o instalacii I_icon_minitimeŠt december 25, 2008 10:44 pm

Hehe, sry som ja ale lama xD Uz tho viem. Pre inych, ja som totis subori rozbaloval uz v PC, oni sa pritom musia zazipovane dovot do mobilu .)
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

VS o instalacii Empty
OdoslaťPredmet: Re: VS o instalacii   VS o instalacii I_icon_minitimeŠt december 25, 2008 10:52 pm

najlepsie ich nerozbalovat a nechat v .cab archivoch Wink
potom mas este instalacky, ktore sa robia cez ActiveSync, to znamena, ze to spustis a nainstalujes u seba v PC a pri najblizsom pripojeni telefonu na ActiveSync sa spusti instalacia... ako podla mna riadna ch*jovina, kedze potom mam zapratane miesto u seba na disku v compe
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Sponsored content





VS o instalacii Empty
OdoslaťPredmet: Re: VS o instalacii   VS o instalacii I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
VS o instalacii
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» iGO navigace

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: