HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 funguje vam WPA2-PSK

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

funguje vam WPA2-PSK Empty
OdoslaťPredmet: funguje vam WPA2-PSK   funguje vam WPA2-PSK I_icon_minitimePi január 02, 2009 3:49 am

mam uz par dni nahodeny wifi router, no hned prvy den sa mi nepodarilo pripojit cez wpa2-psk, tak som nechal otvoreny system, skryl ssid, vypol dhcp a nastavil vlastny okruh ip adries (a inu masku) a dal pristup len pre konkretne mac adresy, no zabezpecenie je to viacmenej nijake, lebo kto velmi chce, tak sa pripoji

dneska som prisiel na to, ze ak pouzijem na routri hocijake ine typy sifrovania ako wpa2-psk (bez ohladu na aes alebo tkip), tak sa s diamondom na wifi pripojim, no akonahle vyberiem na diamonde pripojenie cez wpa2-psk, na siet sa nepripoji, len ostane napis "k dispozicii"... mate niekto podobny problem, prip. ho dakto uz vyriesil? Momentalne ficim cez wpa-psk + aes, co je na domacu siet viac nez dobre zabezpecenie + opatrenia, co som spominal vyssie
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
lukasko

lukasko


Počet príspevkov : 19
Age : 38
Registration date : 09.12.2008

funguje vam WPA2-PSK Empty
OdoslaťPredmet: Re: funguje vam WPA2-PSK   funguje vam WPA2-PSK I_icon_minitimePi január 02, 2009 2:25 pm

ja som s tymto nemal problem... tiez mam WiFi router a toto sifrovanie a no problem.... skus si v mobile vymazat nastavenia pripojenia na tvoju WiFi (WPA, PSK, kluc.....) a potom si v mobile zapni WiFi a ked ti najde domacu siet tak daj pripojit a potom postupne vsetko ponastavuj ako treba.... moje nastavenia su WPA2-PSK TKIP nejaky ten kluc rucne nastaveny a to je vsetko.... a na routery som si este pridelil staticku IP na MAC Diamonda ..... tak vela zdaru.. hadam sa podari
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

funguje vam WPA2-PSK Empty
OdoslaťPredmet: Re: funguje vam WPA2-PSK   funguje vam WPA2-PSK I_icon_minitimeSo január 03, 2009 2:25 am

Ja mam router tiez zabezpeceny WPA2-PSK <AES> a ziaden problem...
jediny problem co som mal bolo ked som pouzival stary firemny notebook,ktory sa nevedel pri sifrovani wpa2 pripojit,musel som pouzivat dokonca WEP,lebo WPA sice chodilo,ale ked som sa pripojil notasom odpojilo mi diamonda,ked som pripojil diamonda spst zas odpojilo notebook a takto dookola,no proste divna haluz...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

funguje vam WPA2-PSK Empty
OdoslaťPredmet: Re: funguje vam WPA2-PSK   funguje vam WPA2-PSK I_icon_minitimeSo január 03, 2009 2:49 am

kurnik... a mne nie a nie ist... musim zohnat daky notas, ci sa mu podari, aj ked celkovo je to esteticka chyba, wpa-psk spolu s ostatnymi opatreniami predstavuje pre dnesne pc takmer neprekonatelnu barieru
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
lukasko

lukasko


Počet príspevkov : 19
Age : 38
Registration date : 09.12.2008

funguje vam WPA2-PSK Empty
OdoslaťPredmet: Re: funguje vam WPA2-PSK   funguje vam WPA2-PSK I_icon_minitimeSo január 03, 2009 4:23 pm

uz aj WPA2-PSK sa da prelomit.... ale pre beznych smrtelnikov to je nemozne a nedostupne ...... takze sa nie je coho obavat.....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





funguje vam WPA2-PSK Empty
OdoslaťPredmet: Re: funguje vam WPA2-PSK   funguje vam WPA2-PSK I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
funguje vam WPA2-PSK
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: