HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 MDA Compact IV

Goto down 
+3
riki1
I3
wollodya
7 posters
AutorSpráva
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeUt január 13, 2009 6:20 pm

zdravím, objednal som si v T-mobile na zajtra tento fón a chcem sa spytat že aký je napr. rozdiel medzi HTC orig diamondom a MDA comp. 4 - viac sa mi sice paci htc diamond, myslim kryt, ale berie sa na pausal takze si nemozem vybrat, chcem ho hlavne na surf po webe cez WIFI, lebo niekedy teraz nam ho maju aktivovat na skole, pripominam ze mam 17 a chodim na strednu, paci sa mi na nom to prostredie touchflo 3d a dotykovy displej a ze je VGA!!..a vlastne ze je ten fon taky nadupany, a este ci je to uplne bzplatne ten surf cez WIFI a navigacia GPS, ci netreba nieco aktivovat u operatora napr. , este som nemal mobil s wifi a ani NB tak sa v tom nevyznam, ale viem na 90 % ze je to zadarmo len to chcem potvrdit Smile, a o GPS som daco pocul, napr. v reklamach v T-mobile ze mesiac navigacie zadara, ale cez rozne app by to malo ist free nie?..tak teraz som si nie isty, dik za tych par commentov....a bateria mi napr. nevadi ze velmi malo vydrzi, mi staci ked do obeda aj Laught ..ho mozem mat furt napojeny na nabijacke...
Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeUt január 13, 2009 6:55 pm

Co sa tyka wifi, tak je zadarmo, ak najdes nezabezpecenu siet, alebo ak ti ten co ma zabezpecenu poskytne pristupovy kod. Niekde byva ze sa mozes pripojit len na obmedzeny cas napr. Pretoze ten co poskytuje WiFi tak plati normal pripojenie na net ako napr cez T-com, UPC (Chello), Fibernet alebo cokolvek ine. Ale s tvojim operatorom to nema nic spolocne.
Co je reklama v T-mobile na mesiac navigacie zadara je k Nokiam. Tie vyzaduju vlastny soft, ktory mas len na mesiac zadara. Potom si musis kupit licenciu. Na Diamond sa da zohnat "Free" software. A nepotrebuje ani pripojenie na net (len raz za tyzden kvoli aktualizacii staickych dat) ale to mozes spravit ked si cez wifi alebo ActivSync.

Urcite budes mat tu typicku "ruzovu" t-mobile temu, ale su navody ako to zmenit Smile Inak by mali byt rovnake...mozno tam T-mobile este nieco osekal alebo pozmenil, ale nemalo by to byt nic vyznamne...

>> Pripadne ma moze niekto este opravit - ja mam orginal

EDIT: A tusim ze ani v kryte by nemal byt ziadny rozdiel - teda max ze namiesto napisu HTC tam budes mat T-Mobile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeUt január 13, 2009 7:59 pm

Je okruhlelsi a zadny kryt ma "rovny" , takze sa na stole "nekymaca"

http://www.mobil.sk/spravy/?clanok=8105
Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeUt január 13, 2009 8:11 pm

Tak to bol tento T-mobile compact co som videl ten iny design Diamondu - neviem ci sa to este da nazivat Diamond ked to nema tu zadnu stranu tak zosekanu ako steny diamantu Laught

Este som si na tych fotkach vsimol jeden absolutne bezvyznamny rozdiel:
pehodene tlacitka home/back a call/end
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeSt január 14, 2009 12:58 am

stahovanie statickych dat pre gps nieje nutnost... je to len pomocka na urychlenie... ktora je podla mojho nazoru aj tak zbytocna.. ale niekedy sa to moze hodit
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeSt január 14, 2009 5:59 pm

takze som ho red chvilou doniesol domov a uz som nadrzany ked sa naformatuje baterka, v tmobile mi povedali ze 3 × 8 hodin formatovanie, tak kua si nastavim na polnoc budik aby som ho vypol Laught...

hej a keby som si daky kryt dokupil do mojho MDA ale ..chcem taky otesany ako je na orig diamonde, dalo by sa to? strasne sa mi paci
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeSt január 14, 2009 6:44 pm

Nie som si isty, ci by ten "otesany" sedel. Compact IV sa mi zda oblejsi ako diamond...
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeSt január 14, 2009 7:08 pm

kryty s mda nepasuju na diamond
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 12:29 am

gego napísal:
kryty s mda nepasuju na diamond
preto si do mda nemozete kupit vacsiu bateriu, zo sirsim krytom (otesanym)
Návrat hore Goto down
Screamy

Screamy


Počet príspevkov : 37
Registration date : 04.12.2008

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 7:36 pm

Fuuha wollodya, s formatovanim tho je pre mna novinka. Jha mam tiez compact a v T - mobile mi o tom nic nepovedali, thakze tak .) Ake to mohlo mat nasledky na mobil ?? Hmmm k tej teme, mna tiez srala ta nechutna T - mobile ruzova vsade a thak so si urobil temu podla seba, thak ako to tu na fore bolo uz spominane pomocou manili. Presne taky isty postup .) Overene, kryt nesedi, mda o trochu vacsi. Bye
Návrat hore Goto down
I3




Počet príspevkov : 42
Age : 40
Registration date : 05.01.2009

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitimePi január 16, 2009 10:58 am

Jednalo sa o formatovanie baterky, co podla niektorych predajcov moze zlepsi mierne jej vydrz...ale to bolo tusim platne pre stare typy baterii. Tieto novsie sa uz tusim nemusia formatovat....
Ide o to ze nevies ako dlho im ten telefon stal v kolkych skladoch, a tym ze sa nepouzival, tak na starsich baterkach mohlo dojst k miernemu znizeniu kapacity....Preto sa odporucalo ju akoze naformatovat, to jest nechat uplne vybyt a potom nabyjat aj 10-12H aby sa nabyla co najviac a to par krat opakovat....tym si mal akoze baterku naucit kde ma hranice Laught
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: format   MDA Compact IV I_icon_minitimePi január 16, 2009 5:46 pm

No hej, spýtal som sa ako treba nabíjať prvé dni a oni mi tak aj povedali, že pré tri razy musím úplne vybiť baterku a nabíjať jať ju cca 8 hodín, predtým som to s maminým mobiom nespravil a tá baterka blbla od začiatku, pomohla len jej výmena,
Návrat hore Goto down
Sponsored content





MDA Compact IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: MDA Compact IV   MDA Compact IV I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
MDA Compact IV
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HELP MDA COMPACT V
» POVODNA ROM COMPACT IV
» dotaz na MDA Compact IV( DIAMOND)
» problem s odozvou MDA COMPACT IV
» MDA Compact IV - prasknuty displej

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: LEN TAK O HTC DIAMOND-
Prejdi na: