HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 nová oficiálna ROMka

Goto down 
+5
wollodya
I3
MatejJ
Papek
bladerunner
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt marec 19, 2009 10:32 pm

Riki jasne ze som mal na mysli uloziste, ale ked instalujes programy na kartu, tak niektore blbnu po pripojeni HTC ako disk, lebo karta sa odpoji, ale aj tak niektore programy instalovane na kartu zapisuju aj na pamat telefonu, takze sa moze stat ako minule mne, ze mi prislo par mailov (maily mi stahuje cele)s videami, a telefon napisal tu oblubenu hlasku, malo miesta, vymazte data bla bla...
takze cim viac miesta v pamati telefonu, tym lepsie.inak co sa dalo som nastavil zapis na kartu.opera...
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt marec 19, 2009 10:35 pm

hej RAM-ku mam okolo 50mega, aj tu je problem s app Telefon, uz som ju vypol.Inak co sa tyka erziky, zatial som s nou spokojny ziadne problemy, zatial vsetko co som mal moznost vyskusat funguje, este instalujem igo, takze zajtra idem do Polska takze vyskusam aj gps.Inak niekto tu pisal ze sa mu telefon zahrieval pri volani, vcera som to skusal, asi po 8 minutovom telefonate bolo vsetko ok
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt marec 19, 2009 10:37 pm

inak riki tusim ty mas diamond v EN, neskusal si tu lokalizaciu od sunysoft-u?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt marec 19, 2009 10:44 pm

gego napísal:
inak riki tusim ty mas diamond v EN, neskusal si tu lokalizaciu od sunysoft-u?

ja som zasadne proti lokalizacii, vzdy pouzivam ENG a teda nemam problemy . Diakritika ma nezaujima.
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimePi marec 20, 2009 11:33 pm

mozem to dat bez problemov aj na MDA ? ..myslim tu new ROM
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimeSt apríl 08, 2009 1:30 pm

wollodya napísal:
mozem to dat bez problemov aj na MDA ? ..myslim tu new ROM

Nemalo by to robit problem.
Ja uz druhy den bezim na "lahkej" Erzike v4. Moje dojmy:
Vsetko v pohode, prehladne menu, fajn programy...
ALE
Z ofic. ROM som bol zvyknuty na menu v 3 stlpcoch, teraz sa mi zdaju ikonky male...
Nepouzivam TF3D a cierne "ovladacie pasy" mi tam nesedia, chyba mi zelena tema.
Obcas sa mi stane, ze displej sa "rozcentruje" => musim znova zarovnat

Flashovania som sa bal, ale ked uz som koli vlastnej sprostosti musel robit HR (zmazal som z registrov nieco co som nemal Embarassed ) dal som sa do toho a nelutujem.
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt apríl 09, 2009 12:40 am

riki1 napísal:
No , som na Teba zvedavy s tou Erzikou Cool
Po asi 20-tich dnoch s Erzikou Wink telefon ani raz nezamrzol, bateria vydrzi zhruba rovnako ako pri originalnej 1.93 , pri telefonovani sa rychlejsie vybijala bateria podla mna aj z dovodu vyssej urovne hlasitosti a zapnutom displeji pocas hovoru, vyriesilo to nove originalne radio.
GPS s IGO 8.3 je plne funkcne, nabiehaci cas GPS porovnatelny s originalkou.3dflo sa mi zda sviznejsie.Programy rozdelene do zloziek, uzitocne app. priamo v ROMke napr. advanced config 3.3 cz editor databazy pocasia MNF3.5 pocket screen(nasiel som lepsiu aplikaciu- shake and save).kalkulacka z diamond2.Chybala mi aplikacia mp3 trimmer.Takze s Erzikou som spokojny, druha romka po Silvii Šarköziovej, ktora sa mi paci Laught
V kratkom case ma byt dokoncena verzia 5 s prvkami 3dflo2 takze sa tesim.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





nová oficiálna ROMka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová oficiálna ROMka   nová oficiálna ROMka - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
nová oficiálna ROMka
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stranka HTC
» Romka 6.5 (aka je najlepsia)?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: