HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 5 smerove tlacidlo

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitimePi august 29, 2008 7:24 pm

Funkciu toho 5 smeroveho tlacidla som konecne pochopil az v daka tomuto obrazku :

5 smerove tlacidlo Tlacdi10
Návrat hore Goto down
gego
Anonymný




5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitimePi september 05, 2008 12:40 am

ja som to nepochopil ani z toho obrazka affraid
Návrat hore Goto down
Gringo
Anonymný




5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitimePi september 05, 2008 10:37 am

No gego nie si sám Sad
Návrat hore Goto down
hejaaa




Počet príspevkov : 4
Registration date : 30.08.2008

5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitimePi september 05, 2008 10:47 am

no tie okrajove kruhy mi nie su velmi jasne:)) inak mam problem so stlacanim bocnych tlacidiel vedla kruhu, spociatku som myslel, ze ich zabudli domontovat, ale pri dooost silnom stlaceni sa mi ich nakoniec podarilo objavit:D
Návrat hore Goto down
bladerunner




Počet príspevkov : 85
Registration date : 10.08.2008

5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitimePi september 05, 2008 2:05 pm

hardvérové tlačidlá sú veľmi zlé. podobná skúsenosť ako hejaaa.
radšej mohli dať klasické tlačidlá a do stredu ovládacie mechanické kolečko zároveň použiteľné aj ako 5 smerné tlačidlo
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitimePi september 25, 2009 5:26 pm

no v poslednom case mam problem so stlacenim tlacidla toho domceka, na mda compacte ho mam dole nalavo, a niekedy ho stlacim az na 10 krat!! ..namiesto toho mi to stlaca sipku dolava

tieto hardware tlacitka su fakt odflaknute a asi ani netestovane, myslim ze su tam vlastne iba 5 tlacitiek, jedno to stredove (gulicka), 2 tlacitka hore a dole nad a pod tym kolieskom, a potom ostali sipky do stran, dva tlacitka na zdvihnutie/zavesenie, domcek a tlacitko "back", no na tychto 6 tlacidiel su iba 2 hardwarove a uz len senzory tepla rozlisuju ci ste stlacili napr. sipku dolava alebo tlacitko home alebo tlacitko na zdvihnutie telefone Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





5 smerove tlacidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: 5 smerove tlacidlo   5 smerove tlacidlo I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
5 smerove tlacidlo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: