HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Výmena Touch screen na HTC diamond

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
boneshaker




Počet príspevkov : 3
Registration date : 19.06.2009

Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitimePi jún 19, 2009 12:57 am

No,takže mám pavúka na dotykovej ploche nad displeyom,a chcel by som to vymenit/u nasich ceskych bratov sa da zohnat za 700kc/ Wink
len problém je v tom ,ked som to skusal telefonicky objednat,dotycny predajca povedal ze je nejak zlepeny s displeyom,aby som si objednal aj displej affraid
tak teraz neviem,ci mu islo o obchod alebo mi vravel pravdu bounce
Tymto by som chcel teda poprosit,ak mate niekto s tym skusenost poradit ako to je albino
Vopred dik sunny
PS:Sorry ak je tu nejaky podobny topic,ale hladal som a nevidel som... No
Návrat hore Goto down
daisy0000




Počet príspevkov : 25
Registration date : 16.02.2009

Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitimePi jún 19, 2009 1:41 pm

ahoj:)

ano dotykova vrstva moze byt zlepena s displejom,ale da sa a samostatne kupit vrstva + displej:)

lepsie je ozaj kupit rovno zlepene,bo sa to potom lepsie nahadzuje...

na mojom HTC PRO bol meneny displej a robili mi to v VSP DATA 2 mesiace do zadu,heh

inak neviem ci za 700KC sa to da zohnat,teda tu na slovensku ani nie...tiez som pozerala u susedov,potom ked mi to ta stranka netova preratala na Eura tak vrstva aj displej to vychadzalo cez 70eur
Návrat hore Goto down
boneshaker




Počet príspevkov : 3
Registration date : 19.06.2009

Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitimePo jún 22, 2009 5:08 pm

no pravdu mas,displej stoji 1500 a touch sreen 700 czk,takze asi ma caka kompletna vymena No
Návrat hore Goto down
Gyrxiur




Počet príspevkov : 25
Registration date : 01.02.2009

Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitimeŠt jún 25, 2009 3:56 pm

keby len zlepene, este by si musel pajkovat
Návrat hore Goto down
boneshaker




Počet príspevkov : 3
Registration date : 19.06.2009

Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitimeNe jún 28, 2009 6:16 pm

no s tym pajkovanim neviem,vyzera to len na zasunutie flexu,inak stiahol som komplet servisny manual,tam je diamond rozobraty do šrobika,ale akurat displej a touch tam nie je rozobraty No
Návrat hore Goto down
Gyrxiur




Počet príspevkov : 25
Registration date : 01.02.2009

Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitimePo jún 29, 2009 8:28 pm

fakt som o tom cital aj som videl fotky, flex od digitizera je napajkovany na LCD, inak vymena obrazovky a digitizera sa popisuje tu: http://www.fuelip.com/howto/diamondlcd/diamondlcd.htm
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výmena Touch screen na HTC diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena Touch screen na HTC diamond   Výmena Touch screen na HTC diamond I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Výmena Touch screen na HTC diamond
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
» Kupit HTC Touch Diamond ?
» DOPLNKY TOUCH DIAMOND
» Kryt HTC TOUCH DIAMOND
» HTC diamond touch a GPS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: