HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Svojvolne vypinanie Bluethoot

Goto down 
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSt september 10, 2008 3:35 pm

V poslednom case sa mi sem tam samo od seba vypne Bluetooth v Diamonde. Z pociatku mi to urcite nerobilo, ale po tom ako som sa skusal pripojit s Bloototh k PC (ftp) , tak mi to zacalo robit. Nastavil som sice nastavenia tak ako boli predtym (vypol som FTP) ale aj tak mi to sem tam urobi. Pouzivam v aute hansfree (PARROT) a tak mi to vadi. Mozno su aj na vine nejake aplikacie co som medzicasom nainstaloval na Diamonda, vyuzivaju G-senzor .(merac zrychlenia, uzamkynanie rotaciou mobilu a rotacia displeya aj v ostatnych aplikaciach)

MAte tiez nejaku podobnu skusenost ??? pale
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSo september 13, 2008 4:07 pm

...... a stale sa mi to Bluetooth samo od seba vypina a neviem prist na to , ze preco Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSo september 13, 2008 6:41 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimePo september 15, 2008 12:02 pm

Tak uz som to asi vyriesil, cez Advanced config som v sekcii Bluetooth vypol "OBEX" a asi to pomohlo Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeŠt september 18, 2008 8:13 pm

Tak som to neporiesil No bluetooth sa mi zase vyplo uz dva krat Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimeSt október 15, 2008 2:19 pm

Odkedy mam 3G SIM kartu , tak Bluetooth sa mi prestalo samovolne vypinat cheers
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitimePi december 26, 2008 1:09 pm

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Svojvolne vypinanie Bluethoot Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svojvolne vypinanie Bluethoot   Svojvolne vypinanie Bluethoot I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Svojvolne vypinanie Bluethoot
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» OPERA - vypinanie.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: