HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Batéria+kryt na HTC touch diamond

Goto down 
+5
cingo
PeCeN
Gyrxiur
wollodya
broto
9 posters
AutorSpráva
broto




Počet príspevkov : 3
Registration date : 26.08.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt august 26, 2009 8:13 pm

Prajem krásny deň, chcem sa opýtať. Dá sa nejako vymeniť predný kryt na tomto telefóne a dá sa zohnať aj lepšia batéria aspoň 1300mAh? Ďakujem
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt august 26, 2009 9:46 pm

bateria sa da zohnat lepsia, avsak na ukor krasy a elegancie, teda skarede zhrubnutie telefonu

predny kryt skus na ebay abo v nejakom mobil obchode
Návrat hore Goto down
broto




Počet príspevkov : 3
Registration date : 26.08.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt august 26, 2009 9:53 pm

Dobre diki moc;-)
Návrat hore Goto down
Gyrxiur




Počet príspevkov : 25
Registration date : 01.02.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimePo august 31, 2009 1:46 pm

http://cgi.ebay.com/K-Full-Housing-HTC-P3700-Touch-Diamond-keypad-tool_W0QQitemZ370247809992QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneFascias_JN?hash=item56347d3bc8&_trksid=p3286.c0.m14 tu mas komplet okrytovanie, ale varujem vymena predku je vlastne vymena digitizera a dotykoveho keypadu, plus boky su ram a vzadu dekel, predny dekel prakticky neexistuje
Návrat hore Goto down
PeCeN




Počet príspevkov : 12
Registration date : 15.06.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt september 02, 2009 11:54 am

broto napísal:
Prajem krásny deň, chcem sa opýtať. Dá sa nejako vymeniť predný kryt na tomto telefóne a dá sa zohnať aj lepšia batéria aspoň 1300mAh? Ďakujem

urcite si kup originalnu baterku od HTC 1300mAh s pogumovanym krytom. Ak kupis inu s vacsou kapacitou je problem s GPSkom (navigaciou). Sice su rozne riesenia, ale neodporucam, phone je potom moc moc tlsty Smile
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Baterka   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt september 09, 2009 12:21 am

Aj ja sa práve chystám kupovať novú silnejšiu baterku práve kvôli tomu, že keď
spustím GPS, tak to ide riadne dolu. A teraz tu čítam že silnejšia baterka
má niečo spoločné s fungovaním GPS. Poradte.
PS prípadne nejaký link na dobrý obchod s baterkami a pod. :lol:
Návrat hore Goto down
PeCeN




Počet príspevkov : 12
Registration date : 15.06.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt september 09, 2009 9:34 am

cingo napísal:
Aj ja sa práve chystám kupovať novú silnejšiu baterku práve kvôli tomu, že keď
spustím GPS, tak to ide riadne dolu. A teraz tu čítam že silnejšia baterka
má niečo spoločné s fungovaním GPS. Poradte.
PS prípadne nejaký link na dobrý obchod s baterkami a pod. :lol:

pozri sa na xda forum, ja mam tuto: HTC Extended batéria 1340mAh so zadným krytom pre Diamond (BP E270) - inak som ju kupil v sklade v sws - http://www.swsd.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=95558
- vydrz 2 dni

da sa kupit aj vacsia, ale potom musis postupovat ako na xda fore, cize dat si nejaky alobalik na baterku, kvoli tomu GPS, inak by som to urcite neriesil. Nemusi ti fungovat GPS Smile
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSt september 09, 2009 9:39 pm

Takže ty máš tú silnejšiu baterku, ako som pochopil.
A keď hovoríš že výdrž je dva dni, myslíš tým tým že ti vydrží dlhšie ako originál, aj keď
s ním pracuješ viac ?
Návrat hore Goto down
PeCeN




Počet príspevkov : 12
Registration date : 15.06.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeŠt september 10, 2009 9:26 am

cingo napísal:
Takže ty máš tú silnejšiu baterku, ako som pochopil.
A keď hovoríš že výdrž je dva dni, myslíš tým tým že ti vydrží dlhšie ako originál, aj keď
s ním pracuješ viac ?

ano mam tu silnejsiu, original je len 900 mAh, ja mam tu 1340 mAh. Samozrejme, vydrzi o jeden den viac. Hlavne, ak si ju kupis nezabudni naformatovat, aby si zapamatala, kde je vrchol a kde je spodok. Oplati sa investovat, mobil nie je az tak hruby a stale je tensi ako nokia N96 Smile GPS funguje spolahlivo. Pri vacsich kapacit baterii ako je 2800 alebo 3000 mAh je velky problem s GPS, to ani neries. Tha 1340 mAh je origos od HTC a nie je to ziaden cinsky smejd, co kupis cez ebay...
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeŠt september 10, 2009 10:26 pm

Dík za radu. Ešte že si sa ozval. Už som skoro zobral jednu ponuku od predajcu
na bateriu 1800mA za 17 Eur aj s krytom. Na tvoju radu som prehľadal net a tú 1800vku som našiel.
V poznamke je tiež písané že dlhšie trvá načítanie súradníc. Takže dám na tvoju radu a kúpim 1340mA aj keď ten finančný rozdiel je dosť veľký. Takže ešte raz ďakujem. Smile
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeŠt september 24, 2009 1:00 am

Takže dnes som kúpil tú 1340 mAh baterku s krytom.
Som hrozne zvedavý či sa to oplatilo.
Potom sa ozvem.
Návrat hore Goto down
PeCeN




Počet príspevkov : 12
Registration date : 15.06.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeŠt september 24, 2009 9:35 am

cingo napísal:
Takže dnes som kúpil tú 1340 mAh baterku s krytom.
Som hrozne zvedavý či sa to oplatilo.
Potom sa ozvem.

urcite oplatilo, ale taku pikosku ti poviem, vsetko zalezi ake mas Radio + Rilphone for Radio na tvojej ROMke, vsetko to co pisem predlzuje zivotnost baterie.
Ja som presiel na tuto ROMku: Windows Revolution 6.6 Titanium & TF3D & Clean [64MB FREE RAM]
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=563245

nahodil som ULTRA EDITION, co je perfektne...

a dal som si Recommended RADIO: 1.15.25.14 + Rilphone for Radio 1.15.25.14 a faka to super, vsetko som naistaloval a mam 55 MB free Smile
Návrat hore Goto down
sammer




Počet príspevkov : 2
Registration date : 19.12.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSo december 19, 2009 2:29 pm

Ahojte. Mám dosť veľký problém a som z toho zúfalá Crying or Very sad ....Neviem čím to je, či baterkou alebo niečím iným, no keď dám mobil na nabíjačku, vôbec sa telefón nenabíja No Ale nabíjačka svieti (logo HTC) a netuším, v čom je chyba. Ako to mám riešiť? :-O Má HTC nejaký servis tu na SR?
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSo december 19, 2009 4:27 pm

sammer napísal:
Ahojte. Mám dosť veľký problém a som z toho zúfalá Crying or Very sad ....Neviem čím to je, či baterkou alebo niečím iným, no keď dám mobil na nabíjačku, vôbec sa telefón nenabíja No Ale nabíjačka svieti (logo HTC) a netuším, v čom je chyba. Ako to mám riešiť? :-O Má HTC nejaký servis tu na SR?

skušal si inu naibjacku? a co tak pripojit telefon k pc cez usb kabel, ale ak mas vypnute nabijanie pocas pripojenia k pc tak ti to nepomoze ak ho mas uplne vybity

alebo skus posprtat tym konektorom pri nabijacke mozno sa prelomili kabliky
Návrat hore Goto down
sammer




Počet príspevkov : 2
Registration date : 19.12.2009

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeSo december 19, 2009 4:40 pm

wollodya mal si pravdu. Nebol tam dobrý dotyk, tak som to trošku popritláčala a už to šlape...ale aj tak mi to občas vypadáva. Asi to dajak prelepím Cool Vďaka Smile
Návrat hore Goto down
anyz25




Počet príspevkov : 2
Registration date : 11.10.2010

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimePo október 11, 2010 10:43 pm

caute chcel by som sa opytat ci sa da kupit niekde predny a zadny kryt lebo je dost doskriabany..dakujem
Návrat hore Goto down
Horácio




Počet príspevkov : 1
Registration date : 23.10.2010

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimeUt november 23, 2010 6:51 pm

Návrat hore Goto down
Jozo309




Počet príspevkov : 3
Registration date : 03.03.2011

Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitimePi marec 04, 2011 8:16 pm

Dikes uz som to objednal :-P
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Batéria+kryt na HTC touch diamond Empty
OdoslaťPredmet: Re: Batéria+kryt na HTC touch diamond   Batéria+kryt na HTC touch diamond I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Batéria+kryt na HTC touch diamond
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kryt HTC TOUCH DIAMOND
» HTC Touch Diamond alebo HTC Touch HD ?
» HTC diamond touch a GPS
» Kupit HTC Touch Diamond ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: