HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Problém s pripojením

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimePo november 09, 2009 10:29 pm

Keď sa pripojím cez Active Sync , tak mi prebehne synchronizácia, ale pripojenie na internet mi nefunguje. V programe zdieľanie internetu mi ukazuje žiadne pripojenie. Nevie mi niekto poradiť ?
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimePo november 09, 2009 11:01 pm

mne to raz blokoval Eset Smart Security ..skus vypnut firewall
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeUt november 10, 2009 12:09 am

Skúsil som, ale nič to nepomohlo. Keď pripojím telefón tak mi napíše " Nie je možné obdržať serverom podpísanú IP adresu. Skúste to neskôr, alebo zadajte IP adresu v nastavení siete.
Návrat hore Goto down
MiroS




Počet príspevkov : 12
Registration date : 16.11.2008

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeUt november 10, 2009 6:38 pm

Skus zapnut Internet sharing/Start, Programs, Internet sharing/, mne to slape v pohode.
Návrat hore Goto down
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeUt november 17, 2009 1:47 pm

Cau, je tam treba nieco specialne lebo mne to ponuka na vyber len nejake Orange siete pri pripojeni cez USB. Pripadne nevies ci je tu este nejaka ina tema kde by sa to detailnejsie popisovalo ako to nastavit?
Diky.
M.
Návrat hore Goto down
MiroS




Počet príspevkov : 12
Registration date : 16.11.2008

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeUt november 17, 2009 5:20 pm

Ja to mam org. od tmobilu, nenastavoval som tam nic. Pozri ci mas spravne nastavene pripojenia cez operatora.
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeUt november 17, 2009 10:00 pm

Veď ja tam mám v ponuke tiež len Orange a pripojenie cez ktoré mi ide net v PC mi neponúka.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeSt november 18, 2009 2:30 pm

V mobile musis mat aktivovany nejaky datovy tarif,nezda sa mi,ze by to fungovalo cez activ sync,a pripojenie z PC,ved aky by to malo zmysel .
Návrat hore Goto down
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeSt november 18, 2009 4:00 pm

No moja idea bola ta ze pocas prace na PC ked mam pripojeny active sync tak sa mi synchronizuju veci ako pocasie, maily atd. Viem ze niektorym kolegovcom to ide na inych PDA a je moznost na Diamonde nastavit pripojenie cez proxy... Ale ked to nastavim tak pri pokuse o pripojenie mi to nastavenie v Diamonde vymaze.
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeSt november 18, 2009 5:37 pm

ja ked si pripojim mobil k pc cez kabel a v mobile odtuknem Active Sync tak v mobile mi normalne funguje internet, mozem aktualizovat pocasie, maily, browsovat cez operu na nete napr., a ide to cez internet v pocitaci lebo mam vypnute datove pripojenia cez modaco nodata
Návrat hore Goto down
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeSt november 18, 2009 5:50 pm

to je presne to co by som chcel aj ja Smile Co znamena ta posledna veta? Neviem ci a ako to spravit cez connections alebo Internet sharing....
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeSt november 18, 2009 7:31 pm

Ja by som hrozne chcel to co ma wollodya. Presne o to mi ide. Ja mam tiez modaco nodata a skusal som to aj vypnut, ale nic sa nezmenilo. Este ma napadlo preinstalovat v PC Active sync ci sa nahodou nieco nieco nepodari. Ved podla mna by to malo presne tak chodit ako to pise wollodya. scratch
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeŠt november 19, 2009 12:50 am

Takze uz som sa pripojil, ale musel som si precitat manual """"""
Riešenie problémov so synchronizačným pripojením
V niektorých prípadoch, napríklad ak sa počítač pripája k internetu alebo miestnej sieti, môže byť pripojenie k zariadeniu prerušené kvôli prednostnému pripojeniu k internetu alebo sieti.
Ak k tomu dôjde, klepnite na Štart > Nastavenie > karta Pripojenia >
Spojenie s PC cez USB, potom zrušte začiarknutie políčka Zapnúť rozšírenú funkciu siete. Tým dosiahnete, že počítač využije sériové pripojenie k zariadeniu cez rozhranie USB. bounce
Návrat hore Goto down
matoslavco




Počet príspevkov : 7
Registration date : 27.07.2009

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeŠt november 19, 2009 12:57 am

mne to uz tiez ide ked som si stiahol modaco nodata, zakazal som orange sluzby a nastavil som v activesync ze pc je pripojene do internetu... super Smile
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitimeŠt november 19, 2009 12:23 pm

No vidite,aki ste sikovni Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problém s pripojením Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s pripojením   Problém s pripojením I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problém s pripojením
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem s .exe
» Audio odkazovka s rozdelovanim podla cisla
» Problem s videom
» Problem s iGO8

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: