HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Problém s O 2

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s O 2 Empty
OdoslaťPredmet: Problém s O 2   Problém s O 2 I_icon_minitimeUt december 08, 2009 7:01 pm

Potreboval by som radu. Prešiel som od ORANGE k O2 a nie som si istý, ale sa mi zdá že prvé dni som tam mal sieť O2 a neskôr mi tam naskočilo T-MOBILE SK O2-SK a je to tam stále. V O2 mi povedali že nech si to nevšímam vraj to je ich roamingová sieť s T MOBILE a keď nemám ich signál tak idem cez T MOBILE. Ale vraj mi to môže byť jedno lebo cenu mám tú istú. Problém je že som stále v tej roamingovej sieti aj keď som pri ich vysielači a okolo mňa sú všetci v O2. Teraz má O2 akciu SMS A MMS do konca mesiaca zdarma a mne posielanie MMS nejde a pri prímaní ma to hneď upozorní že ak ju preberiem tak sa mi spoplatní roamingovým poplatkom. Preto si ani nemôžem od nich dať internet, lebo by mi ho stále spoplatňovalo u T MOBILE.
Keď si v nastavení sietí dám manuálne sieť O2 tak sa chvíľu snaží registrovať ale nakoniec napíše : Nelze registrovat na vybrané síti. Vyberte jinou síť nebo odpojte vaše datové připojení a zkuste to znovu.
Poradte PLS
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Problém s O 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s O 2   Problém s O 2 I_icon_minitimeSt december 09, 2009 5:16 pm

a vies naisto ze ti to stiahne viac kreditu ked budes pripojeny cez T-Mobile alebo je to len tvoja domnienka? ..on ten telefon moze vypisat to upozornenie lebo si mysli ze si v roamingu v zahranici a nevie o tom ze je to cez T-Mobile s ktorym ma O2 dohodu
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

Problém s O 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s O 2   Problém s O 2 I_icon_minitimeSt december 09, 2009 8:08 pm

Takže problém je rozlusknutý, teda skoro. Dnes som skúšal vymeniť SIM na druhý telefón a potom ešte na jeden a robí to tá karta. V O2 to znova prezerali a potom mi potvrdili že už mali pár problémov v prenesených číslach keď im v ORANGE nepovolili napríklad MMS. V O2 kontaktovali technika a sľúbili že sa ozvú, tak počkám čo s tým. Chcel som si predplatiť internet no v tomto prípade to nejde, lebo som stále v roamingu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problém s O 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém s O 2   Problém s O 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problém s O 2
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem s .exe
» Audio odkazovka s rozdelovanim podla cisla
» WIFI PROBLEM
» Problem s iGO8
» Problem s videom

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: