HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 rady s WM6.5

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Palec4




Počet príspevkov : 2
Registration date : 02.03.2010

rady s WM6.5 Empty
OdoslaťPredmet: rady s WM6.5   rady s WM6.5 I_icon_minitimePi marec 05, 2010 5:49 pm

Zdravim kolegovci, mam par dni touch diamond a bol v nom uz naistalovany WM6.5, potreboval by som poradit s ubudanim operacnej pamate,docital som sa ze to niektri riesitte resetom,je to potrebne?nejake zmeny v registroch nepomozu?(aka utilitka?)
dalej by som sa chcel spytat, velka tema touch flow 3d,nikde som sa nedocital co to vlastne je Laught asi si myslite svoje Embarassed
s telefonikom som dost spokojny WM6.5 ako operacny win posobi velmi prijemne,lahko sa s nim naraba len ta vydrz baterky....

moc vdaka za kazdu odpoved snad som dobre ked tak to presunte
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

rady s WM6.5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: rady s WM6.5   rady s WM6.5 I_icon_minitimePi marec 05, 2010 9:36 pm

Ubudanie operacnej pamate je normalna vec a nic podstatne s tym neurobis, je tu toho uz popisane vela, ale myslim, ze nic skutocne nepomaha, je to jednoducho tak, lebo windows mobile. Mad

Ak chces vidiet ako by to vyzeralo bez Touchflo3D tak START-Settings-Today-Items-tam daj prec kvacku z TouchFLO 3D a potom OK. Shocked Zapnes to zase tym istym sposobom. Smile

https://diamond.slovakforum.net/forum-f2/topic-t97.htm
Návrat hore Goto down
 
rady s WM6.5
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: