HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 IGo navigacia

Goto down 
+7
gego
mardzi
riki1
wollodya
nem0cze
setko
bladerunner
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Nabíjanie   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimeUt máj 26, 2009 4:03 pm

Ja mám s nabíjačkou v aute tú istú skúsenosť. S Diamondom som celkom spokojný, ale toto je fakt sila.
Myslím si že to s tým nabíjaním nemali doriešené. Je dosť blbé keď máš originál nabíjačku a si niekde na cestách, myslíš že mobil sa nabíja a zrazu sa vypne pre slabú batériu v tej najnevhodnejšej chvíli .
Je fakt že tá batéria sa hrozne zahrieva. Keby som vedel že to bude lepšie s tou hrubšou, tak by som nad tým vážne uvažoval, že ju vymením aj keď už by nebol taký plochý. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
cingo




Počet príspevkov : 30
Registration date : 12.02.2009

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimeSt máj 27, 2009 9:03 pm

Nemá niekto náhodou nejakú novšiu verziu iGo 8 ? Tá čo je tu k dispozícii mi síce šlape , ale chcelo by to nejaké aktualizácie.
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt máj 28, 2009 10:10 am

na tom fore, kde je tato verzia mas aj novsie... pohladaj to tam...
Návrat hore Goto down
kamils333




Počet príspevkov : 1
Registration date : 06.02.2010

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 18, 2010 12:44 pm

Michal napísal:
Nebylo třeba, pomohli mi zde:



I tak dík za odpověď.


Popiš ako si odstránil problém - prosím. Mne to robí taktiež problém, lebo neviem odinštalovať samotný uninstal - nepomohlo ani prepálenie ROM.
Poprípade ako vytvorím odkaz na program IGo, ktorý je na karte, aby som ho dostal do ponuky programov. Ak nakopírujem adresár 2577 blbne mi to soft, ale ak uvedený adresár vymažem a program iba spustím z adresára IGo tak to beží - ale je to nepohodlné spúšťanie .....prosím o pomoc

Ďakujem
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 18, 2010 6:01 pm

otvor si priecinok windows a tam bud start menu alebo programs ...alebo nieco take, a tam treba nakopirovat odkaz na igo, potom sa ti zobrazi v menu all programs ..mobil mam prave v zaruke tak neviem presne ktory je to priecinok

a priecinok 2577 mozes pokojne vymazat
Návrat hore Goto down
kaskadermajo




Počet príspevkov : 1
Registration date : 29.03.2010

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimePo marec 29, 2010 9:33 pm

Prosím O POMOOOOOOC :-( mám navigáciu i GO8. Ked som z nej vybral kartu a chcel som si prečítať návod na použitie, všetko bolo v poriadku a fičala ako švajčiarske hodinky, ale ked som kartu vložil naspäť. navigácia napísala UPDATE DONE..... a to bolo všetko...od tej doby som s ňou nepohol. Skúšal som inú kartu s novým software......ale nič :-( už som asi vyskúšal všetko, čo sa dalo :-(......Prosím Vás poradte a pomôžte ak viete...už som na konci a neviem ako dalej ......:-( môžete napísať aj an môj e-mail: majo-h@centrum.cz

Vopred ďakujem všetkým, čo vedia pomôcť a pomôžu. Majo
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitimePo marec 29, 2010 11:39 pm

nemam moc skusenosti s igo no ak i mozem poradit tak si ju stiahni odznova napr. odtialto http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=107&t=27938 ..pred par dnami som sa do toho pustil a za jeden vecer som ju celu "poskladal" z toho co som potreboval a fici ako tie tvoje svajciarske hodinky Wink

btw jedina chyba co mi vyhodila, som ju vyriesil tak ze som otvoril subor sys a tam premenoval nazov zariadenia na svoje, ted

kód:
tyme="HTC Touch Diamond"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





IGo navigacia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: IGo navigacia   IGo navigacia - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
IGo navigacia
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» IGo navigacia
» turisticka navigacia
» Software pre GPS.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: PORADNA-
Prejdi na: