Výmena Touch screen na HTC diamond Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum je uz zamknute, forum is closed .



Join the forum, it's quick and easy

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum is closed, forum je uz zamknute.


3 posters

    Výmena Touch screen na HTC diamond

    avatar
    boneshaker


    Počet príspevkov : 3
    Registration date : 19.06.2009

    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre boneshaker Pi jún 19, 2009 12:57 am

    No,takže mám pavúka na dotykovej ploche nad displeyom,a chcel by som to vymenit/u nasich ceskych bratov sa da zohnat za 700kc/ Wink
    len problém je v tom ,ked som to skusal telefonicky objednat,dotycny predajca povedal ze je nejak zlepeny s displeyom,aby som si objednal aj displej affraid
    tak teraz neviem,ci mu islo o obchod alebo mi vravel pravdu bounce
    Tymto by som chcel teda poprosit,ak mate niekto s tym skusenost poradit ako to je albino
    Vopred dik sunny
    PS:Sorry ak je tu nejaky podobny topic,ale hladal som a nevidel som... No
    avatar
    daisy0000


    Počet príspevkov : 25
    Registration date : 16.02.2009

    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Re: Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre daisy0000 Pi jún 19, 2009 1:41 pm

    ahoj:)

    ano dotykova vrstva moze byt zlepena s displejom,ale da sa a samostatne kupit vrstva + displej:)

    lepsie je ozaj kupit rovno zlepene,bo sa to potom lepsie nahadzuje...

    na mojom HTC PRO bol meneny displej a robili mi to v VSP DATA 2 mesiace do zadu,heh

    inak neviem ci za 700KC sa to da zohnat,teda tu na slovensku ani nie...tiez som pozerala u susedov,potom ked mi to ta stranka netova preratala na Eura tak vrstva aj displej to vychadzalo cez 70eur
    avatar
    boneshaker


    Počet príspevkov : 3
    Registration date : 19.06.2009

    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Re: Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre boneshaker Po jún 22, 2009 5:08 pm

    no pravdu mas,displej stoji 1500 a touch sreen 700 czk,takze asi ma caka kompletna vymena No
    avatar
    Gyrxiur


    Počet príspevkov : 25
    Registration date : 01.02.2009

    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Re: Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre Gyrxiur Št jún 25, 2009 3:56 pm

    keby len zlepene, este by si musel pajkovat
    avatar
    boneshaker


    Počet príspevkov : 3
    Registration date : 19.06.2009

    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Re: Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre boneshaker Ne jún 28, 2009 6:16 pm

    no s tym pajkovanim neviem,vyzera to len na zasunutie flexu,inak stiahol som komplet servisny manual,tam je diamond rozobraty do šrobika,ale akurat displej a touch tam nie je rozobraty No
    avatar
    Gyrxiur


    Počet príspevkov : 25
    Registration date : 01.02.2009

    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Re: Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre Gyrxiur Po jún 29, 2009 8:28 pm

    fakt som o tom cital aj som videl fotky, flex od digitizera je napajkovany na LCD, inak vymena obrazovky a digitizera sa popisuje tu: http://www.fuelip.com/howto/diamondlcd/diamondlcd.htm

    Sponsored content


    Výmena Touch screen na HTC diamond Empty Re: Výmena Touch screen na HTC diamond

    Odoslať pre Sponsored content


      Práve je Po máj 20, 2024 6:07 pm