HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 zvysenie vydrze?

Goto down 
+6
riki1
setko
SedyMrak
staf
Papek
mihalko
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePo január 12, 2009 3:38 pm

vcera rano, (okolo 5 hod) som vytiahol telefon z nabijacky, vcera vecer som mal stav baterie 90 %, teraz kedy to tu pisem je to 80... telefon normalne pouzivany... pol hodiny hovorov za necele dva dni, a asi pol hodiny hrania teetera Smile... teda... pri vypnutom displeji mi bateria berie 16 mA/s... bude to este o nieco menej kedze logovanie stavu baterie nejaky ten miliamper ubera...

nejake upravy pre zvysenie vydrze som spravil, ale nic extra...

skusali ste aj vy logovat stav baterie? pri podobnom pouzivani vam tiez vydrzi takto? som zvedavy na dalsie dni.. nebudem sa obmedzovat na silne setrenie baterie, budem ho normalne pouzivat (teda nie sa cely den hrat Laught) som zvedavy kolko vydrzi
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePo január 12, 2009 8:26 pm

dajako vela 16 mA/s... po hodine by to malo vyzrat okolo 6000 mA
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
staf




Počet príspevkov : 15
Registration date : 11.01.2009

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePo január 12, 2009 8:44 pm

tak toto je nejaka vysoka matika What a Face (16 za s => 57600 za hod. za predpokladu ze hodina ma 3600s)
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePo január 12, 2009 10:36 pm

:lol:
ci nemyslel 16mA/h xixi
ale inak ,pocuj mihalko, to co mas za baterku prosim ta,alebo co si robil za upravy???
Ja som odpojil z nabijacky Diamonda dnes rano o 7:00 ked som vstaval.
Samozrejme bateria plne nabita.
Dnes vecer 18:32 som pocul uz iba vypinaciu zvucku. Bateria pod 1%
Pouzivanie , nijak extra narocne,teda na moj vkus...
Asi 10 minut volania, tri SMS, poslane 3 maily, surfovanie po nete dokopy asi pol hodina (cez HSDPA),pouzivanie voice recorderu asi 5min dokopy.
hmm, rozmyslam ze ci este nieco a hej, este hladanie jedneho bodu na google maps, to trvalo asi 5 minut.
jo a to uz je vsetko.
Nevydrzal do vecera Sad
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePo január 12, 2009 10:52 pm

SedyMrak napísal:
:lol:
ci nemyslel 16mA/h xixi
ale inak ,pocuj mihalko, to co mas za baterku prosim ta,alebo co si robil za upravy???
Ja som odpojil z nabijacky Diamonda dnes rano o 7:00 ked som vstaval.
Samozrejme bateria plne nabita.
Dnes vecer 18:32 som pocul uz iba vypinaciu zvucku. Bateria pod 1%
Pouzivanie , nijak extra narocne,teda na moj vkus...
Asi 10 minut volania, tri SMS, poslane 3 maily, surfovanie po nete dokopy asi pol hodina (cez HSDPA),pouzivanie voice recorderu asi 5min dokopy.
hmm, rozmyslam ze ci este nieco a hej, este hladanie jedneho bodu na google maps, to trvalo asi 5 minut.
jo a to uz je vsetko.
Nevydrzal do vecera Sad
ved to praveze mam baterku uplne standardnu, neprepaloval som ani rom ani radio, akurat mam podsvietenie trvale na najnizsej urovni, mam vypnutu 3g komunikaciu, a zapnute vsetko setrenie v htc advanced configuration, alebo ako sa to vola... velkost strankovacej pamate (ak to je to co si myslim Smile) mam nastavenu na automaticku, ked som dal 8 mb, tak mi zralo az 70 mA...
a ta matika.. je pravda, nenasobil som to nijak, napadlo ma ze to vypisuje v mikroamperoch, ale no netusim.... takisto ako som spomenul, tak logovanie nieco musi zaberat, a ked si vezmete, moze to byt dost, pretoze sa vyzaduje energia na spracovanie dat v procesore, a potom este na zapis do pamate, a to moze podstatne zvysit baterku...

inac prave som skoncil hodinovy hovor cez bluetooth sluchadlo, a mam este 50 % som zvedavy ci to do zajtra vecera vydrzi...
Návrat hore Goto down
setko




Počet príspevkov : 69
Registration date : 17.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeUt január 13, 2009 10:39 am

Podla mna najviac zerie podsveiteny displey a GPS, a kedze navigacia ide pri podsvietenom displeji tak na cestu co trva dve hodky si radsej vezmi mapu jocolor geek
Internet pouzivam iba obcas a to len cez wifi ale to tiez displej stale svieti Sad
Uz ma niekto inu baterku ako original?? Question
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeUt január 13, 2009 8:30 pm

zober mapu,alebo zober autonabijacku Wink

No dnes som nemal moc na diamond cas,tak som sa pokusil ho co najmenej pouzivat.
Celkovo teda 3 min hovoru, spravenych 5 fotiek v jednej super ritierskej restauracie.
Ziadne SMS, ziadne maily nic...
Jedine pouzivanie bolo, ked som ho z casu na cas zapol aby som sa pozrel kolko je hodin. Teda zapol display...
Z nabijacky som ho odpojil opat o 7:00, teraz je pol siedmej,stav baterie 51%. Takze za jedenast a pol hodiny takeho to NEpouzivania pol baterie fuc.
Takze za 24h by bola baterka pravdepodobne prazdna...

Nechapem ako moze mihalkovi vydrzat tak dlho, hmmm

No aby som bol presny, dnes som precestoval asi 350km, teda sa casto preregistrovaval z bunky do bunky,avsak aj tak sa mi ta vydrz zda slaba.
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeUt január 13, 2009 9:37 pm

To cestovanie robi vela, s tym mam skusenost tiez , ale to je normalne,
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeSt január 14, 2009 12:54 am

riki1 napísal:
To cestovanie robi vela, s tym mam skusenost tiez , ale to je normalne,

to je jasne ze to je normalne... dnes som ho tiez nepouzival vela, asi tristvrte hodiny mi prehraval hudbu, asi minutu hovoru, v noci som ho opat nenabijal a zostavajuci stav tretieho dna je 40 %
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeSt január 14, 2009 1:44 am

Ja som ho odpojil z nabijacky (kompu) vcera vecer okolo 1030... potom zhruba 10min. internet cez edge, rano tri budiky, cez den par hovorov, cca 20 min EDGE a 5min WiFi a teraz je stav zhruba 60%. Na noc neprepinam do AirplaneModu.
Bolo to asi tyzden po prvom pouziti: vecer som ho vypol z nabijacky (240V) a rano ma zobudil zvuk - vypol sa lebo dosla stava. Odvtedy zase funguje normalne...
Pri pouzivani navigacie: zhruba hodinova cesta a polovica baterky fuc.
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeSt január 14, 2009 1:45 am

MatejJ napísal:
Ja som ho odpojil z nabijacky (kompu) vcera vecer okolo 1030... potom zhruba 10min. internet cez edge, rano tri budiky, cez den par hovorov, cca 20 min EDGE a 5min WiFi a teraz je stav zhruba 60%. Na noc neprepinam do AirplaneModu.
Bolo to asi tyzden po prvom pouziti: vecer som ho vypol z nabijacky (240V) a rano ma zobudil zvuk - vypol sa lebo dosla stava. Odvtedy zase funguje normalne...
ja tej mojej vydrzi uz prestavam pomaly verit Laught
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeSt január 14, 2009 5:58 pm

urobil som test.nabil som telefon nabijackou (nie usb) vsetko co sa dalo vypnut som vypol,dat.pripojenie,3g,na pozadi bezalo len to nevyhnutne(vypnute aj srs wow),signal 4 palicky,ziadne cestovanie (dorucene 4 sms). cez media player som pustil mp3 hlasitost asi 75%.islo to asi 60-70 minut potom OFF! mne sa nechce akosi tej tvojej vydrzi verit.
Návrat hore Goto down
wollodya

wollodya


Počet príspevkov : 80
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: mala baterka   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeSt január 14, 2009 6:14 pm

neviem ako vam ale mne sa zdala hmotnost toho mobilu (mam MDA)akosi nizka, momentalne pouzivam Nokiu 6300 a u nej sa mi zda ze je pomer objem/hmotnost menší, teda je tazsi oproti jeho objemu, ked som chytil do ruky MDA tak bez baterky akoby tam bol iba vzduch, myslim ze by to tam mohli trochu zhustit vnutri a dat troska vacsiu a s vacsou kapacitou bateriu..
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeSt január 14, 2009 7:22 pm

gego napísal:
urobil som test.nabil som telefon nabijackou (nie usb) vsetko co sa dalo vypnut som vypol,dat.pripojenie,3g,na pozadi bezalo len to nevyhnutne(vypnute aj srs wow),signal 4 palicky,ziadne cestovanie (dorucene 4 sms). cez media player som pustil mp3 hlasitost asi 75%.islo to asi 60-70 minut potom OFF! mne sa nechce akosi tej tvojej vydrzi verit.

NO veru, ako som pisal hore dva dni skusenosti tak tiez nehapem tu mihlakovu vydrz.
Ja som sa raz dostal na dva dni,ale to bolo maximum a aj to v noci bol airplane mod..
asi ma nejaku onakvejsiu bateriu :lol:
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 12:24 am

no na noc airplane nedavam, pouzivate niekto to htc advanced configuration? ja hned ako som ho dostal do ruk vypol 3g komunikaciu, zevraj to hodne zralo... ale inac aj tak nechapem... na obed som ho dnes dal uz nabit, zostavalo 10 %

myslim ze to je vina toho advanced configuration... ale isty si niesom
Návrat hore Goto down
MatejJ

MatejJ


Počet príspevkov : 33
Registration date : 31.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 12:44 am

Od mojho predosleho postu ubeho 23 hodin... Kedze som cely ten cas nikomu nechybal a nikto nechybal mne :lol: Bol Diamond cely cas v Stand-by rezime. Sucasny stav baterie je zhruba 50%...

Advanced Configurator je standardna aplikacia alebo nejaka externa, co vsetko to dokaze?
Návrat hore Goto down
http://soaringbrothers.sk/
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 12:47 am

MatejJ napísal:
Od mojho predosleho postu ubeho 23 hodin... Kedze som cely ten cas nikomu nechybal a nikto nechybal mne :lol: Bol Diamond cely cas v Stand-by rezime. Sucasny stav baterie je zhruba 50%...

Advanced Configurator je standardna aplikacia alebo nejaka externa, co vsetko to dokaze?
mas tam rozne nastavenia nasho diamondu, je to celkom slusna vecicka... moc som toho cez neho nerobil, ale je to pekne podelene do kategorii, a vsetko co bolo v kategorii zvysenia zivotnosti som zapol Laught

ale su tam aj ine dobre vecicky treba vidiet Smile

v sobotu, ked bude trosku viac casu spravim test, ako dlho vydrzi mne prehravat hudbu...
Návrat hore Goto down
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 12:54 am

podobna aplikacia je aj diamondtweak.tychto aplikacii je cela rada
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 15, 2009 12:58 am

gego napísal:
podobna aplikacia je aj diamondtweak.tychto aplikacii je cela rada

moze byt, nehladal som vela z tohto oboru Smile
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 1:06 am

prave som prisiel domov, po 6 hodinovej ceste, kedy mi cely cas hrala hudba, a chvilku som sa bavil z mp3 trimmerom, mi zostala baterka na urovni 50 % Razz
Návrat hore Goto down
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 8:38 pm

mihalko, nevymenis moj za Tvoj ? afro
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
gego

gego


Počet príspevkov : 228
Registration date : 08.09.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 9:05 pm

tomu neverim.a neverili by tomu ani vyvojari z HTC
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 11:25 pm

gego napísal:
tomu neverim.a neverili by tomu ani vyvojari z HTC

nemam dovod klamat... SmileSmile
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePi január 23, 2009 1:29 am

gego napísal:
tomu neverim.a neverili by tomu ani vyvojari z HTC

nie kazdy musi mat hudbu pustenu na plne gule Smile
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Screamy

Screamy


Počet príspevkov : 37
Registration date : 04.12.2008

zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitimePi január 23, 2009 6:57 pm

Ludia, doteraz som sa nezapojil ale ku koncu mozem usudit ze predtim ako som si kupil diamonda, thak som bol v tom ze mi max ten den vydrzi. Spavil som tho iste ako vy mobil som predsterom vecer nabyl, rano budik, 10min. hovoru, 2 sms, 20min. muziky a max, 5min. internetu a nakonec do 15min. worms. Vecer baterka na 74% Dalsi deň to iste akurad zhruba o 15min. viacej muziky. Ked som isel spat a dat mobil nabijat, bol zhruba na 36% Thaakze podla mna pokial sa vydrz baterky rapidne neznizi, po dalsom variante, baterii nebudem uvazovat. Zatial mi to naplno vyhovuje. Mozno mam otazku mihalko nemas nahodov mobil z T - mobilu teda MDA Compact 4 ?? Co tam niesu rozdili v baterkach xD
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zvysenie vydrze? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zvysenie vydrze?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: