HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Forum je uz zamknute, forum is closed .

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed)

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 zvysenie vydrze?

Goto down 
+6
riki1
setko
SedyMrak
staf
Papek
mihalko
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimePi január 23, 2009 7:16 pm

Screamy napísal:
Ludia, doteraz som sa nezapojil ale ku koncu mozem usudit ze predtim ako som si kupil diamonda, thak som bol v tom ze mi max ten den vydrzi. Spavil som tho iste ako vy mobil som predsterom vecer nabyl, rano budik, 10min. hovoru, 2 sms, 20min. muziky a max, 5min. internetu a nakonec do 15min. worms. Vecer baterka na 74% Dalsi deň to iste akurad zhruba o 15min. viacej muziky. Ked som isel spat a dat mobil nabijat, bol zhruba na 36% Thaakze podla mna pokial sa vydrz baterky rapidne neznizi, po dalsom variante, baterii nebudem uvazovat. Zatial mi to naplno vyhovuje. Mozno mam otazku mihalko nemas nahodov mobil z T - mobilu teda MDA Compact 4 ?? Co tam niesu rozdili v baterkach xD
Mam normalny diamond ... zistil som ze mortplayer podporuje bufferovanie mp3 az do 5 MB, co rapidne znizilo pocet pristupov k pamati a usetrulo batwriu aj ked neviem v akej miere

na prehravanie hudby som vstavany player nikdy nepouzil
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 429
Registration date : 09.08.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimePi január 23, 2009 7:35 pm

No a co myslis, kam to "nabuferovalo:" ?
Návrat hore Goto down
mihalko

mihalko


Počet príspevkov : 132
Age : 34
Registration date : 25.12.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimePi január 23, 2009 10:56 pm

riki1 napísal:
No a co myslis, kam to "nabuferovalo:" ?
nepredpokladam, ze internal storage je taka ista ako ta 200 MB (ci kolko) vnutorna pamat...

urcite vnutorna pamat bude stavana na viac pristupov, a rychlejsich ako 4 GB internal storage, co predpokladam ze je standardne flash..
Návrat hore Goto down
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimeSo január 24, 2009 1:31 am

Screamy napísal:
Ludia, doteraz som sa nezapojil ale ku koncu mozem usudit ze predtim ako som si kupil diamonda, thak som bol v tom ze mi max ten den vydrzi. Spavil som tho iste ako vy mobil som predsterom vecer nabyl, rano budik, 10min. hovoru, 2 sms, 20min. muziky a max, 5min. internetu a nakonec do 15min. worms. Vecer baterka na 74% Dalsi deň to iste akurad zhruba o 15min. viacej muziky. Ked som isel spat a dat mobil nabijat, bol zhruba na 36% Thaakze podla mna pokial sa vydrz baterky rapidne neznizi, po dalsom variante, baterii nebudem uvazovat. Zatial mi to naplno vyhovuje. Mozno mam otazku mihalko nemas nahodov mobil z T - mobilu teda MDA Compact 4 ?? Co tam niesu rozdili v baterkach xD

no, klasicka vydrz... ja som dneska rano vytiahol mobil z nabijacky a robil som v T-mobile (millenium tower polus), a tam orange takmer nema signal, iba pri vytahoch a potom od takeho 15-teho poschodia som chytal aj v niektorych miestnostiach a to max. 1 - 2 palicky, cize ak sa mi dakto dovolal, tak ma pocul dost zle a prerusovane, prijimac a vysielac v telefone isli cely den na plny vykon a o desiatej vecer som dosiel domov s 9% baterkou
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 15, 2009 4:32 pm

Screamy napísal:
Ludia, doteraz som sa nezapojil ale ku koncu mozem usudit ze predtim ako som si kupil diamonda, thak som bol v tom ze mi max ten den vydrzi. Spavil som tho iste ako vy mobil som predsterom vecer nabyl, rano budik, 10min. hovoru, 2 sms, 20min. muziky a max, 5min. internetu a nakonec do 15min. worms. Vecer baterka na 74% Dalsi deň to iste akurad zhruba o 15min. viacej muziky. Ked som isel spat a dat mobil nabijat, bol zhruba na 36% Thaakze podla mna pokial sa vydrz baterky rapidne neznizi, po dalsom variante, baterii nebudem uvazovat. Zatial mi to naplno vyhovuje. Mozno mam otazku mihalko nemas nahodov mobil z T - mobilu teda MDA Compact 4 ?? Co tam niesu rozdili v baterkach xD

no ja neviem kua, ci mam nejaky vadny kus, skusal som to uz aj s neoriginal bateriou ElCell 1000mAh a aj ked som nic nerobil, iba volal nejakých 5 min za celý deň tak večer bol diamont max na 54%...
Pre úplnosť dodám, že mám nastavené automatické checkovanie mailov, avšak ako už mnohí zistili nefunguje to tak ako má,ale chceckuje si ako chce,takze občas sa pripjí cez IMAP na server a skontroluje poštu, nemyslím si však že by konkrétne to žrzalo až tak batériu...
Keby som počúval ešte hudbu ako tu píšete,tak by som už o tretejmal diamonda vybitého na nulu ... heh
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 15, 2009 5:22 pm

nenechavas si zapnute wifi? ja ho mam zapnute asi od jedenastej a vycucalo mi polku baterky uz, mam ho nastavene na najvyssiu vydrz, vtedy ani telefon takmer nekuri
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
SedyMrak

SedyMrak


Počet príspevkov : 139
Age : 43
Location : BA
Registration date : 30.09.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 15, 2009 5:33 pm

Papek napísal:
nenechavas si zapnute wifi? ja ho mam zapnute asi od jedenastej a vycucalo mi polku baterky uz, mam ho nastavene na najvyssiu vydrz, vtedy ani telefon takmer nekuri

nie nie, mam predplatene data u T=Debilu...
Návrat hore Goto down
https://diamond.slovakforum.net
Papek

Papek


Počet príspevkov : 133
Age : 35
Location : Bratislava
Registration date : 13.12.2008

zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitimeNe február 15, 2009 6:45 pm

tak to asi bude tymi datami od T, kedze musi vtedy vysielat 2x naraz
Návrat hore Goto down
http://forum.hondaclub.sk
Sponsored content





zvysenie vydrze? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvysenie vydrze?   zvysenie vydrze? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zvysenie vydrze?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
HTC TOUCH DIAMOND (Forum is closed) :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: